Włącz geolokalizację aby znaleźć najbliższą stację ORLEN.
Zmień ustawienia telefonu

Najbliższa stacja

Aplikacje

Nowoczesność, mobilność i dodatkowe korzyści

ORLEN Mobile

ORLEN zawsze najbliżej. Dzięki aplikacji Orlen Mobile szybko uzyskasz informację i zostaniesz pokierowany do najbliższej stacji ORLEN, na której dokonasz płatności bezpośrednio przy dystrybutorze za pomocą funkcjonalności ORLEN Pay. Gdziekolwiek jesteś, kierunek jest jeden. Kierunek ORLEN. Pobierz aplikację już dziś!

VITAY

Wygoda, szybkość, nowoczesność i dostępność! Teraz konto VITAY także w Twoim smartfonie! Wybieraj nagrody z katalogu, aktywuj i realizuj kupony promocyjne, skorzystaj z funkcji nawigacji i znajdź najbliższą stację ORLEN!

Stop Cafe

Wszystko co najlepsze w Stop Cafe możesz mieć teraz w swoim smartfonie. Wystarczy pobrać darmową aplikację Stop Cafe!
Sprawdzaj co nowego w naszym menu, zbieraj kupony na pyszne okazje, szukaj nas w czasie podróży i korzystaj z oferty promocyjnej.

mFLOTA

Jesteś w programie FLOTA, OPEN DRIVE lub MIKROFLOTA? Płać za paliwo bez stania w kolejce! Zatankuj, uruchom aplikację MFLOTA, zeskanuj kod QR dystrybutora i dokonaj płatności. Mobilnie, szybko, wygodnie. Na każdej stacji ORLEN i BLISKA.

Nasze stacje w Europie

Poznaj sieć ORLEN

Polska

Polska to miejsce, w którym biały orzeł panuje niepodzielnie. Ponad 1700 stacji działających pod marką ORLEN oraz BLISKA i udziały na poziomie 34,8% dają nam pozycję lidera rynku oraz tytuł największej polskiej firmy. Nasze logo stało się gwarancją najwyższej jakości paliw i usług, a logo stop.cafe – synonimem pysznej kawy i wyśmienitych przekąsek.

www.ORLEN.pl
www.BLISKA.pl

Niemcy

ORLEN w Niemczech to 572 stacji, w tym 554 ekonomicznych, z logiem STAR, jedna stacja z szyldem ORLEN oraz 17 stacji przymarketowych. Na większości stacji STAR niemieccy klienci mogą skosztować kawy oraz przekąsek i skorzystać z myjni. W 2016 roku ORLEN Deutschland GmbH uzyskała 6,0% udziału na niemieckim rynku – największym rynku detalicznym w Europie.

www.STAR.de

Czechy

Jako główny akcjonariusz (63% udziałów) holdingu Unipetrol a.s., kontrolujemy największą sieć stacji w Czechach – 363 punktów z szyldami Benzina oraz Benzina Plus, a nasz udział w czeskim rynku w 2016 roku wynosił 17,8%. Wynik ten to efekt skutecznych działań operacyjnych oraz uznania, jakimi wśród czeskich kierowców cieszą się paliwa VERVA. 

www.benzina.cz

Litwa

ORLEN na Litwie to nie tylko 25 stacji i 3,5% udziałów w rynku. Przejęcie jednej z największych litewskich spółek – AB Mazeikiu Nafta (teraz ORLEN Lietuva) sprawiło, że staliśmy się największym udziałowcem morskiego terminala przeładunkowego w Butyndze oraz właścicielem czołowej litewskiej rafinerii zaspakajającej potrzeby rynków Litwy, Łotwy i Estonii.     

www.orlenlietuva.lt