Mobilny Kasjer

Bezgotówkowo | Bez kolejek | Bez problemu

Mobilny Kasjer to pracownik stacji paliw, wyposażony w tablet z mobilną aplikacją kasową, drukarkę fiskalną oraz terminal, dzięki którym przyjmuje płatności za paliwo na podjeździe, bezpośrednio po tankowaniu.

  • Płacisz kartą płatniczą
    lub kartą FLOTA

  • Odjeżdżasz

Pomysł uruchomienia tej innowacyjnej funkcjonalności powstał w odpowiedzi na sygnały od klientów, w trosce o ich czas i wygodę.

Ma służyć przede wszystkim rozładowaniu kolejek do dystrybutorów, szczególnie w okresach nasilonego ruchu na dużych stacjach tranzytowych i w Miejscach Obsługi Podróżnych. Decyzję o skierowaniu mobilnego kasjera do pracy na podjeździe podejmuje zarządzający stacją, w razie konieczności szybkiego udrożnienia ruchu przy stanowiskach tankowania.

Mobilny Kasjer to udogodnienie dla kierowców, którzy chcą ograniczyć do minimum czas wizyty na stacji.

Ułatwi także obsługę wszystkim, którzy z różnych powodów nie mogą lub nie chcą wysiąść z samochodu. Pomoc Mobikasjera i możliwość płacenia za paliwo i produkty dostępne na podjeździe (np. płyny do spryskiwaczy) bezpośrednio z okna samochodu, docenią z pewnością osoby starsze, niepełnosprawne lub rodzice podróżujący z małymi dziećmi.

Mobilny Kasjer przyjmuje płatności kartami płatniczymi: bankowymi oraz flotowymi oraz obsługuje programy VITAY i Biznestank. Realizuje także płatności wraz z benefitami płynącymi z Karty Dużej Rodziny.

Z kolei klienci biznesowi mogą liczyć na wydrukowanie faktury za dokonane zakupy.

Po przyjęciu płatności Mobilny Kasjer zaprosi kierowcę do przestawienia auta na parking, skorzystania z restauracji czy zrobienia zakupów na sklepie. Na życzenie klienta sprawdzi dostępność miejsc parkingowych i wskaże do nich dojazd.

W przypadku tworzenia się kolejek w sklepie, Mobikasjer będzie wspomagać pracę kasjerów wewnątrz stacji, aby obsługa przebiegała jak najsprawniej.

Obecnie z pomocy Mobikasjera kierowcy mogą korzystać na 41 stacjach paliw PKN ORLEN.

Lista stacji »