E-paragon

W ramach uruchomionej przez bank PKO BP usługi e-paragon przedstawiamy listę stacji paliw, na których mogą Państwo zrealizować usługę.

Klauzula informacyjna dla klientów PKN ORLEN – osób fizycznych, korzystających z usługi
e-paragon ORLEN - Klauzula informacyjna e-paragon.

Więcej informacji na temat samej usługi znajduje się na stronie banku PKO BP www.pkobp.pl/lpk/e-paragon.

Nr stacji
Województwo
Powiat
Gmina
Kod pocztowy
Miasto
Ulica
Numer
1 mazowieckie grodziski Grodzisk Mazowiecki 05-825 Grodzisk Mazowiecki Żyrardowska 24
4 pomorskie starogardzki Zblewo 83-210 Zblewo Chojnicka 22
5 pomorskie kartuski Żukowo 83-330 Żukowo Gdańska 39A
6 kujawsko-pomorskie Bydgoszcz Bydgoszcz (gm. m.) 85-315 Bydgoszcz Szubińska 30a
8 wielkopolskie Poznań Poznań (gm. m.) 61-756 Poznań Małe Garbary 1A
9 łódzkie Łódź Łódź (gm. m.) 91-725 Łódź Aleja Grzegorza Palki 7
10 świętokrzyskie Kielce Kielce (gm. m.) 25-018 Kielce Żytnia 1A
11 śląskie Rybnik Rybnik (gm. m.) 44-200 Rybnik Piłsudskiego 2a
12 śląskie Katowice Katowice (gm. m.) 40-266 Katowice Murckowska 5
13 śląskie cieszyński Cieszyn (gm. m.) 43-400 Cieszyn Filasiewicza 2
14 małopolskie nowotarski Jabłonka 34-480 Jabłonka Podhalańska 37
15 mazowieckie Radom Radom (gm. m.) 26-600 Radom Struga 102
16 łódzkie Łódź Łódź (gm. m.) 94-054 Łódź Kusocińskiego 141
18 mazowieckie piaseczyński Konstancin-Jeziorna 05-520 Konstancin-Jeziorna Warszawska 2
19 mazowieckie piaseczyński Piaseczno 05-500 Piaseczno Okulickiego 1
20 kujawsko-pomorskie Bydgoszcz Bydgoszcz (gm. m.) 85-029 Bydgoszcz Bernardyńska 9
25 śląskie Rybnik Rybnik (gm. m.) 44-207 Rybnik Gliwicka 196
26 podlaskie łomżyński Piątnica 18-421 Piątnica Poduchowna Stawiskowska 55
27 śląskie Siemianowice Śląskie Siemianowice Śląskie (gm. m.) 41-103 Siemianowice Śląskie Wyzwolenia 16
29 kujawsko-pomorskie Włocławek Włocławek (gm. m.) 87-800 Włocławek Witosa 1
31 zachodniopomorskie Koszalin Koszalin (gm. m.) 75-502 Koszalin Piłsudskiego 37A
37 dolnośląskie jeleniogórski Karpacz (gm. m.) 58-540 Karpacz Konstytucji 3-go Maja 86
38 dolnośląskie Wrocław Wrocław (gm. m.) 53-601 Wrocław Tęczowa 5
42 świętokrzyskie sandomierski Sandomierz (gm. m.) 27-600 Sandomierz Żwirki i Wigury 1 A
46 małopolskie Kraków Kraków (gm. m.) 30-552 Kraków Wielicka 31
47 małopolskie nowosądecki Krynica-Zdrój 33-380 Krynica-Zdrój Stara Droga 5
49 śląskie Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza (gm. m.) 41-300 Dąbrowa Górnicza Legionów Polskich 2
50 opolskie opolski Ozimek 46-040 Schodnia Warszawska 7
51 zachodniopomorskie szczecinecki Szczecinek (gm. m.) 78-400 Szczecinek Koszalińska 34
52 kujawsko-pomorskie Włocławek Włocławek (gm. m.) 87-800 Włocławek Chopina 53
54 kujawsko-pomorskie sępoleński Kamień Krajeński 89-430 Kamień Krajeński Sępoleńska 17
56 śląskie żywiecki Węgierska Górka 34-350 Węgierska Górka Zielona 60
58 mazowieckie sochaczewski Sochaczew (gm. m.) 96-500 Sochaczew Warszawska 82
59 mazowieckie grójecki Grójec 05-600 Grójec Armii Krajowej 41
61 wielkopolskie jarociński Jarocin 63-200 Jarocin Poznańska 28A
63 pomorskie Gdańsk Gdańsk (gm. m.) 80-802 Gdańsk Dąbrowskiego 4
64 pomorskie wejherowski Wejherowo (gm. m.) 84-200 Wejherowo Gdańska 103
66 lubuskie Zielona Góra Zielona Góra (gm. m.) 65-218 Zielona Góra Wrocławska 36a
67 lubuskie świebodziński Świebodzin 66-200 Świebodzin Piłsudskiego 67
69 warmińsko
-mazurskie
bartoszycki Górowo Iławeckie (gm. m.) 11-220 Górowo Iławeckie Sikorskiego 28
71 kujawsko-pomorskie wąbrzeski Wąbrzeźno (gm. m.) 87-200 Wąbrzeźno Chełmińska 51
72 podkarpackie Przemyśl Przemyśl (gm. m.) 37-700 Przemyśl Sanocka 10
76 pomorskie Gdańsk Gdańsk (gm. m.) 80-314 Gdańsk Al. Grunwaldzka 258
77 pomorskie bytowski Miastko 77-200 Miastko Słupska
78 pomorskie Gdynia Gdynia (gm. m.) 81-310 Gdynia Śląska 45
80 dolnośląskie Wrocław Wrocław (gm. m.) 51-312 Wrocław B. Krzywoustego 172
81 dolnośląskie średzki Kostomłoty 55-311 Kostomłoty
84 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 00-222 Warszawa Sanguszki 2
85 dolnośląskie średzki Miękinia 55-330 Miękinia Akacjowa 9
86 łódzkie łowicki Łowicz (gm. m.) 99-400 Łowicz Prymasowska 12/18
87 łódzkie sieradzki Sieradz (gm. m.) 98-200 Sieradz Jana Pawła II 61
88 łódzkie Piotrków Trybunalski Piotrków Trybunalski (gm. m.) 97-300 Piotrków Trybunalski Łódzka 51
89 łódzkie Łódź Łódź (gm. m.) 92-103 Łódź Brzezińska 30
90 łódzkie Łódź Łódź (gm. m.) 92-423 Łódź Przybyszewskiego 327
91 łódzkie Łódź Łódź (gm. m.) 91-348 Łódź Św. Teresy 70/72
92 mazowieckie płocki Bodzanów 09-470 Chodkowo-Działki Wyszogrodzka 19
93 łódzkie wieluński Wieluń 98-300 Wieluń Sieradzka 10
96 lubelskie Lublin Lublin (gm. m.) 20-101 Lublin Al. Zygmuntowskie 8
97 małopolskie myślenicki Myślenice 32-400 Myślenice Jana Sobieskiego 17C
98 śląskie Zabrze Zabrze (gm. m.) 41-800 Zabrze Wolności 508
99 warmińsko
-mazurskie
kętrzyński Kętrzyn (gm. m.) 11-400 Kętrzyn Mazowiecka 6
100 dolnośląskie świdnicki Świdnica (gm. m.) 58-100 Świdnica Esperantystów 14
102 kujawsko-pomorskie inowrocławski Inowrocław (gm. m.) 88-100 Inowrocław Szosa Bydgoska 22
103 małopolskie wielicki Gdów 32-420 Gdów Gdów (Rynek) 963
107 świętokrzyskie buski Busko-Zdrój 28-100 Busko-Zdrój Wojska Polskiego 36
108 świętokrzyskie włoszczowski Włoszczowa 29-100 Włoszczowa Jędrzejowska 58A
109 dolnośląskie zgorzelecki Zgorzelec (gm. m.) 59-900 Zgorzelec Słowiańska 1
110 dolnośląskie kłodzki Kłodzko (gm. m.) 57-300 Kłodzko Moniuszki 4
112 dolnośląskie kłodzki Kłodzko (gm. m.) 57-300 Kłodzko Boguszyn 79
114 śląskie zawierciański Zawiercie (gm. m.) 42-400 Zawiercie Wojska Polskiego 48
115 śląskie Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój (gm. m.) 44-330 Jastrzębie-Zdrój Jagiełły 3
118 mazowieckie Radom Radom (gm. m.) 26-600 Radom Żółkiewskiego 12
119 świętokrzyskie sandomierski Sandomierz (gm. m.) 27-600 Sandomierz Żwirki i Wigury 2
120 mazowieckie Radom Radom (gm. m.) 26-600 Radom Kielecka 22/24A
121 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 02-495 Warszawa Orląt Lwowskich 69
122 wielkopolskie Poznań Poznań (gm. m.) 60-537 Poznań Kościelna 35
123 pomorskie kartuski Kartuzy 83-300 Kartuzy Gdańska 26a
124 dolnośląskie kłodzki Duszniki-Zdrój (gm. m.) 57-340 Duszniki-Zdrój Sudecka 14A
125 dolnośląskie bolesławiecki Bolesławiec (gm. m.) 59-700 Bolesławiec 1000-lecia 32
126 dolnośląskie kłodzki Kudowa-Zdrój (gm. m.) 57-350 Kudowa-Zdrój Zdrojowa 28
127 małopolskie miechowski Miechów 32-200 Miechów Warszawska 56
129 pomorskie nowodworski Nowy Dwór Gdański 82-100 Nowy Dwór Gdański Warszawska 2
130 dolnośląskie jeleniogórski Szklarska Poręba (gm. m.) 58-580 Szklarska Poręba 1-go Maja 3A
131 małopolskie limanowski Limanowa (gm. m.) 34-600 Limanowa Krakowska 16
132 małopolskie Kraków Kraków (gm. m.) 30-435 Kraków Zakopiańska 289
133 opolskie prudnicki Prudnik 48-200 Prudnik Powstańców Śl. 15
134 śląskie Bielsko-Biała Bielsko-Biała (gm. m.) 43-300 Bielsko-Biała Górska 2
135 podkarpackie tarnobrzeski Nowa Dęba 39-460 Nowa Dęba Bieszczadzka 2
136 zachodniopomorskie białogardzki Karlino 78-230 Karlino Krzywopłoty 8
137 małopolskie gorlicki Biecz 38-340 Biecz Przedmieście Dolne 2
138 pomorskie kwidzyński Kwidzyn (gm. m.) 82-500 Kwidzyn Sportowa 32A
139 pomorskie bytowski Bytów 77-100 Bytów Gdańska 65
141 śląskie żywiecki Rajcza 34-370 Rajcza Ujsolska 16a
142 pomorskie Słupsk Słupsk (gm. m.) 76-200 Słupsk Bałtycka 17
143 zachodniopomorskie stargardzki Stargard Szczeciński (gm. m.) 73-110 Stargard Szczecińska 49
144 zachodniopomorskie Świnoujście Świnoujście (gm. m.) 72-600 Świnoujście Wybrzeże Wład. IV 10
145 lubelskie tomaszowski Tomaszów Lubelski (gm. m.) 22-600 Tomaszów Lubelski Zamojska 101
148 świętokrzyskie jędrzejowski Sędziszów 28-340 Sędziszów Przemysłowa 55
151 podlaskie Suwałki Suwałki (gm. m.) 16-400 Suwałki Pułaskiego 2
153 zachodniopomorskie sławieński Darłowo (gm. m.) 76-150 Darłowo M. Curie-Skłodowskiej 28
154 zachodniopomorskie policki Kołbaskowo 72-001 Kołbaskowo 124
155 zachodniopomorskie kamieński Wolin 72-510 Wolin Zamkowa 1
157 wielkopolskie szamotulski Pniewy 62-045 Pniewy Poznańska 61 B
160 mazowieckie grójecki Warka 05-660 Warka Obwodowa 12
161 podlaskie białostocki Czarna Białostocka 16-020 Czarna Białostocka Białostocka 12
162 opolskie namysłowski Namysłów 46-100 Namysłów Oleśnicka
163 dolnośląskie oleśnicki Oleśnica (gm. m.) 56-400 Oleśnica pl. Staszica 1
165 kujawsko-pomorskie chełmiński Chełmno (gm. m.) 86-200 Chełmno Łunawska 3
166 dolnośląskie trzebnicki Trzebnica 55-100 Trzebnica Wrocławska 14
167 śląskie Mysłowice Mysłowice (gm. m.) 41-400 Mysłowice Katowicka 77
168 dolnośląskie bolesławiecki Bolesławiec (gm. m.) 59-700 Bolesławiec Zgorzelecka 24
169 dolnośląskie zgorzelecki Zgorzelec (gm. m.) 59-900 Zgorzelec Warszawska 30A
174 opolskie Opole Opole (gm. m.) 45-310 Opole Ozimska 206
175 opolskie głubczycki Głubczyce 48-100 Głubczyce Wrocławska 22
177 pomorskie tczewski Tczew (gm. m.) 83-110 Tczew Al. Solidarności 2
178 dolnośląskie wołowski Wołów 56-100 Wołów Żeromskiego 35
179 pomorskie lęborski Lębork (gm. m.) 84-300 Lębork Wojska Polskiego 13
180 warmińsko
-mazurskie
lidzbarski Orneta 11-130 Orneta Braniewska 1
182 zachodniopomorskie drawski Drawsko Pomorskie 78-500 Drawsko Pomorskie Starogrodzka 32
183 zachodniopomorskie wałecki Wałcz (gm. m.) 78-600 Wałcz Podleśna 1
185 podlaskie Białystok Białystok (gm. m.) 15-667 Białystok Sikorskiego 35
186 kujawsko-pomorskie włocławski Lubień Kujawski 87-840 Lubień Kujawski Narty 39
187 podkarpackie jasielski Jasło (gm. m.) 38-200 Jasło 3-go Maja 90
188 małopolskie olkuski Olkusz 32-300 Olkusz Spółdzielcza 1 b
189 lubelskie kraśnicki Kraśnik (gm. m.) 23-200 Kraśnik Lubelska 139
191 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 02-784 Warszawa Surowieckiego 14
192 lubelskie hrubieszowski Hrubieszów (gm. m.) 22-500 Hrubieszów Chełmska 2
193 lubelskie Lublin Lublin (gm. m.) 20-718 Lublin Al. Kraśnicka 116A
194 podkarpackie przeworski Przeworsk (gm. m.) 37-200 Przeworsk Łańcucka 48
196 śląskie mikołowski Mikołów (gm. m.) 43-190 Mikołów Gliwicka 1
197 śląskie Katowice Katowice (gm. m.) 40-226 Katowice aleja Roździeńskiego 102
199 śląskie raciborski Kuźnia Raciborska 47-420 Kuźnia Raciborska Tartaczna 1
200 śląskie lubliniecki Lubliniec (gm. m.) 42-700 Lubliniec Lisowicka 23
201 opolskie kluczborski Kluczbork 46-200 Kluczbork Wołczyńska 1
202 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 02-796 Warszawa Migdałowa (r.Rosoła) 2
203 łódzkie zgierski Zgierz (gm. m.) 95-100 Zgierz Czarna 1
206 świętokrzyskie pińczowski Pińczów 28-400 Pińczów Nowowiejska 37
207 świętokrzyskie Kielce Kielce (gm. m.) 25-406 Kielce Konopnickiej 12
208 mazowieckie radomski Iłża 27-100 Iłża DANUTY SIEDZIKÓWNY INKI 16
211 zachodniopomorskie gryfiński Mieszkowice 74-505 Mieszkowice Warszawska 15
212 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 03-643 Warszawa Radzymińska 283
213 wielkopolskie gostyński Krobia 63-840 Krobia Poznańska 40
216 pomorskie kościerski Kościerzyna (gm. m.) 83-400 Kościerzyna Wojska Polskiego
217 zachodniopomorskie Szczecin Szczecin (gm. m.) 71-744 Szczecin Bogumińska 44
218 warmińsko
-mazurskie
elbląski Pasłęk 14-400 Pasłęk Westerplatte 31
219 zachodniopomorskie policki Police 72-010 Police Tanowska 8
220 warmińsko
-mazurskie
ostródzki Morąg 14-300 Morąg Dąbrowskiego 47
221 pomorskie słupski Ustka (gm. m.) 76-270 Ustka Grunwaldzka 1
222 łódzkie tomaszowski Tomaszów Mazowiecki (gm. m.) 97-200 Tomaszów Mazowiecki Św. Antoniego 92/94
223 śląskie Częstochowa Częstochowa (gm. m.) 42-200 Częstochowa Al. Wojska Polskiego 107
224 śląskie Sosnowiec Sosnowiec (gm. m.) 41-219 Sosnowiec 11 Listopada 77A
227 śląskie częstochowski Kruszyna 42-282 Kruszyna Wikłów 59
228 dolnośląskie Wrocław Wrocław (gm. m.) 53-301 Wrocław Ślężna 88A
229 kujawsko-pomorskie brodnicki Brodnica (gm. m.) 87-300 Brodnica 18-go Stycznia 1
230 śląskie mikołowski Mikołów (gm. m.) 43-195 Mikołów Gliwicka 98
231 wielkopolskie pilski Piła (gm. m.) 64-920 Piła Poznańska 32
232 wielkopolskie wągrowiecki Wągrowiec (gm. m.) 62-100 Wągrowiec Kcyńska 56
234 małopolskie bocheński Bochnia (gm. m.) 32-700 Bochnia Brzeska 42
236 śląskie Bielsko-Biała Bielsko-Biała (gm. m.) 43-300 Bielsko-Biała Warszawska 357
238 małopolskie Nowy Sącz Nowy Sącz (gm. m.) 33-300 Nowy Sącz Tarnowska 32
239 dolnośląskie Legnica Legnica (gm. m.) 59-220 Legnica Spokojna
240 dolnośląskie kłodzki Nowa Ruda (gm. m.) 57-400 Nowa Ruda Niepodległości 45a
241 lubuskie nowosolski Nowa Sól (gm. m.) 67-100 Nowa Sól Wrocławska 17
242 mazowieckie pruszkowski Michałowice 05-816 Opacz-Kolonia Spisaka 1A
243 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 00-773 Warszawa Dolna 1
244 podlaskie sokólski Suchowola 16-150 Suchowola Rzemieślnicza
247 śląskie Żory Żory (gm. m.) 44-240 Żory Kościuszki 35
248 śląskie Rybnik Rybnik (gm. m.) 44-200 Rybnik Wyzwolenia 44
249 opolskie oleski Olesno 46-300 Olesno Wielkie Przedmieście 1A
250 opolskie brzeski Brzeg (gm. m.) 49-300 Brzeg Karola Szymanowskiego 15
252 kujawsko-pomorskie toruński Chełmża (gm. m.) 87-140 Chełmża Ch.Przedmieście 2
253 lubuskie międzyrzecki Skwierzyna 66-440 Skwierzyna Międzyrzecka 1A
254 opolskie oleski Dobrodzień 46-380 Dobrodzień Opolska 45a
255 śląskie raciborski Racibórz (gm. m.) 47-400 Racibórz 1-go Maja 2
257 opolskie Opole Opole (gm. m.) 45-706 Opole Al. Piłsudskiego 4
259 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 03-924 Warszawa Waszyngtona 10
260 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 02-681 Warszawa Wyścigowa 2
261 śląskie cieszyński Wisła (gm. m.) 43-460 Wisła 1-go Maja 50
263 kujawsko-pomorskie nakielski Kcynia 89-240 Kcynia Poznańska 23
265 dolnośląskie kłodzki Lądek-Zdrój 57-540 Lądek-Zdrój Kłodzka 54
267 warmińsko
-mazurskie
giżycki Giżycko (gm. m.) 11-500 Giżycko Al. 1 Maja 20
269 śląskie częstochowski Kłomnice 42-270 Kłomnice Częstochowska 1a
272 kujawsko-pomorskie lipnowski Lipno 87-600 Lipno 3-go Maja 1A
273 śląskie Tychy Tychy (gm. m.) 43-100 Tychy Beskidzka 60
274 śląskie Ruda Śląska Ruda Śląska (gm. m.) 41-700 Ruda Śląska Piastowska 22
276 świętokrzyskie kielecki Łagów 26-025 Złota Woda
277 pomorskie chojnicki Czersk 89-650 Czersk Starogardzka 27 a
278 śląskie raciborski Kornowac 44-285 Rzuchów Pstrąska 1
279 kujawsko-pomorskie sępoleński Sępólno Krajeńskie 89-400 Sępólno Krajeńskie Sienkiewicza 106
280 dolnośląskie lwówecki Lwówek Śląski 59-600 Lwówek Śląski Jaśkiewicza 13
282 śląskie Bytom Bytom (gm. m.) 41-910 Bytom Chorzowska 90
283 lubelskie puławski Puławy (gm. m.) 24-100 Puławy Lubelska 47
284 lubelskie Biała Podlaska Biała Podlaska (gm. m.) 21-500 Biała Podlaska Narutowicza 2
285 lubelskie lubartowski Lubartów (gm. m.) 21-100 Lubartów Leśna 2B
287 wielkopolskie kościański Kościan (gm. m.) 64-000 Kościan Śmigielska 62
288 dolnośląskie złotoryjski Złotoryja (gm. m.) 59-500 Złotoryja Legnicka 6
289 dolnośląskie świdnicki Strzegom 58-150 Strzegom Wojska Polskiego 12
291 lubelskie Lublin Lublin (gm. m.) 20-409 Lublin Kunickiego 105
292 zachodniopomorskie gryficki Trzebiatów 72-320 Trzebiatów Zagórska 2A
293 warmińsko
-mazurskie
olecki Olecko 19-400 Olecko Wojska Polskiego 1
294 lubuskie słubicki Słubice 69-100 Słubice 1Maja 30
295 śląskie bieruńsko-lędziński Lędziny (gm. m.) 43-143 Lędziny Tyska 6
296 wielkopolskie gostyński Poniec 64-125 Poniec Rydzyńska 1
299 lubuskie strzelecko-drezdenecki Strzelce Krajeńskie 66-500 Strzelce Krajeńskie Wojska Polskiego 5A
300 lubuskie międzyrzecki Międzyrzecz 66-300 Międzyrzecz Pamiątkowa 2
301 wielkopolskie rawicki Rawicz 63-900 Rawicz Poznańska 2
302 wielkopolskie krotoszyński Krotoszyn 63-700 Krotoszyn Chwaliszewska 1
303 wielkopolskie nowotomyski Nowy Tomyśl 64-300 Nowy Tomyśl Kolejowa 12
304 dolnośląskie kłodzki Bystrzyca Kłodzka 57-500 Stary Waliszów Kłodzka 46a
305 dolnośląskie jaworski Jawor (gm. m.) 59-400 Jawor Kuziennicza 2
307 warmińsko
-mazurskie
ostródzki Małdyty 14-330 Małdyty Ostródzka 6
308 opolskie nyski Otmuchów 48-385 Otmuchów Nyska 40
310 warmińsko
-mazurskie
iławski Iława (gm. m.) 14-200 Iława Lubawska 16
311 małopolskie oświęcimski Oświęcim (gm. m.) 32-600 Oświęcim Powstańców Śląskich 1a
312 opolskie strzelecki Jemielnica 47-133 Jemielnica Strzelecka
313 warmińsko
-mazurskie
szczycieński Jedwabno 12-122 Jedwabno 1-go Maja 1
314 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 02-844 Warszawa Puławska 554
316 warmińsko
-mazurskie
giżycki Ryn 11-520 Ryn Kopernika 35
318 dolnośląskie lubański Świeradów-Zdrój (gm. m.) 59-850 Świeradów-Zdrój 11 go Listopada 10
319 mazowieckie płocki Bielsk 09-230 Bielsk Płocka 35
320 opolskie Opole Opole (gm. m.) 45-772 Opole Krapkowicka 18C
321 śląskie bieruńsko-lędziński Bieruń (gm. m.) 43-150 Bieruń Oświęcimska 422
323 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 00-622 Warszawa Polna 1
324 pomorskie Gdańsk Gdańsk (gm. m.) 80-365 Gdańsk Dąbrowszczaków 16
326 wielkopolskie chodzieski Chodzież (gm. m.) 64-800 Chodzież Ujska 12
327 wielkopolskie turecki Turek (gm. m.) 62-700 Turek Łąkowa 2
328 wielkopolskie śremski Śrem 63-100 Śrem Gostyńska 59
330 wielkopolskie obornicki Oborniki 64-600 Oborniki Mostowa 53
331 kujawsko-pomorskie żniński Żnin 88-400 Żnin Sienkiewicza 3
332 podkarpackie dębicki Dębica (gm. m.) 39-200 Dębica Rzeszowska 137A
333 podkarpackie mielecki Mielec (gm. m.) 39-300 Mielec Sienkiewicza 51
335 dolnośląskie kamiennogórski Kamienna Góra (gm. m.) 58-400 Kamienna Góra Boh. Getta 48
339 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 04-026 Warszawa Ostrobramska 124
341 małopolskie Kraków Kraków (gm. m.) 30-081 Kraków Kazimierza Wielkiego 121
344 warmińsko
-mazurskie
nowomiejski Nowe Miasto Lubawskie (gm. m.) 13-300 Nowe Miasto Lubawskie Grunwaldzka 33
345 zachodniopomorskie gryficki Gryfice 72-300 Gryfice Broniszewska 1
346 zachodniopomorskie świdwiński Połczyn-Zdrój 78-320 Połczyn-Zdrój Warszawska 60
348 mazowieckie ciechanowski Ciechanów (gm. m.) 06-400 Ciechanów Sońska 4
349 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 03-436 Warszawa 11-go Listopada 42A
351 dolnośląskie głogowski Głogów (gm. m.) 67-200 Głogów Główna 6
352 lubuskie żagański Szprotawa 67-300 Szprotawa Komuny Paryskiej 3
353 dolnośląskie głogowski Głogów (gm. m.) 67-200 Głogów Sikorskiego 66
355 mazowieckie piaseczyński Góra Kalwaria 05-530 Góra Kalwaria Grójecka 52A
356 mazowieckie żuromiński Żuromin 09-300 Żuromin Lidzbarska 62
357 mazowieckie ostrowski Ostrów Mazowiecka (gm. m.) 07-300 Ostrów Mazowiecka Warszawska 102
358 dolnośląskie Wałbrzych Wałbrzych (gm. m.) 58-309 Wałbrzych Wrocławska 9A
360 łódzkie Łódź Łódź (gm. m.) 91-041 Łódź Lutomierska 143
363 wielkopolskie gostyński Gostyń 63-800 Gostyń Plac Karola Marcinkowskiego
366 świętokrzyskie konecki Końskie 26-200 Końskie Kielecka 7
367 łódzkie łęczycki Łęczyca (gm. m.) 99-100 Łęczyca Poznańska 33
368 zachodniopomorskie gryfiński Gryfino 74-100 Gryfino Bolesława Chrobrego 31
374 małopolskie Kraków Kraków (gm. m.) 30-138 Kraków Jasnogórska 2b
375 lubelskie radzyński Radzyń Podlaski (gm. m.) 21-300 Radzyń Podlaski Biała 1B
376 opolskie kluczborski Kluczbork 46-203 Kluczbork Byczyńska 87
377 dolnośląskie Jelenia Góra Jelenia Góra (gm. m.) 58-500 Jelenia Góra Spółdzielcza 40
380 dolnośląskie Wrocław Wrocław (gm. m.) 51-118 Wrocław Żmigrodzka 116
382 łódzkie łaski Łask 98-100 Łask Objazdowa 10
385 mazowieckie radomski Pionki (gm. m.) 26-670 Pionki Al. Jana Pawła II 9
388 lubelskie świdnicki Świdnik (gm. m.) 21-040 Świdnik Piasecka 22
389 lubelskie łukowski Serokomla 21-470 Krzywda Żelechowska 19
390 podkarpackie przeworski Kańczuga 37-220 Kańczuga Mickiewicza 18
391 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 02-532 Warszawa Rakowiecka 38
392 podkarpackie przemyski Bircza 37-740 Bircza Stara Bircza 123
399 śląskie myszkowski Myszków (gm. m.) 42-300 Myszków Krasickiego 2A
401 zachodniopomorskie choszczeński Choszczno 73-200 Choszczno Boh. Warszawy
403 zachodniopomorskie goleniowski Nowogard 72-200 Nowogard 3 Maja 27
404 śląskie Chorzów Chorzów (gm. m.) 41-500 Chorzów Katowicka 144a
405 śląskie Jaworzno Jaworzno (gm. m.) 43-607 Jaworzno Trasa A-4
406 pomorskie Gdańsk Gdańsk (gm. m.) 80-563 Gdańsk Oliwska 37
407 podlaskie siemiatycki Drohiczyn 17-312 Drohiczyn Warszawska 16
408 śląskie cieszyński Skoczów 43-430 Skoczów Katowicka 2a
409 łódzkie brzeziński Brzeziny (gm. m.) 95-060 Brzeziny Kościuszki 16
411 dolnośląskie Wrocław Wrocław (gm. m.) 50-381 Wrocław C. Skłodowskiej 14
412 dolnośląskie Wrocław Wrocław (gm. m.) 50-424 Wrocław Krakowska 11
413 dolnośląskie Wrocław Wrocław (gm. m.) 54-130 Wrocław Szybowcowa 27
414 podlaskie augustowski Augustów (gm. m.) 16-300 Augustów Wojska Polskiego 52
415 małopolskie Kraków Kraków (gm. m.) 31-534 Kraków Ignacego Daszyńskiego 33
417 małopolskie chrzanowski Chrzanów 32-500 Chrzanów Podwale 35
421 zachodniopomorskie kamieński Kamień Pomorski 72-400 Kamień Pomorski Szczecińska 42a
422 wielkopolskie Poznań Poznań (gm. m.) 61-584 Poznań Topolowa 11
424 pomorskie Gdańsk Gdańsk (gm. m.) 80-717 Gdańsk Miałki Szlak 14
425 śląskie wodzisławski Wodzisław Śląski (gm. m.) 44-300 Wodzisław Śląski Rybnicka 30
426 małopolskie nowotarski Krościenko nad Dunajcem 34-450 Krościenko nad Dunajcem Jagiellońska
427 małopolskie chrzanowski Alwernia 32-566 Alwernia Mickiewicza 1
428 śląskie Katowice Katowice (gm. m.) 40-265 Katowice Murckowska 22
429 śląskie cieszyński Zebrzydowice 43-410 Zebrzydowice Asnyka 2
431 śląskie zawierciański Szczekociny 42-445 Szczekociny Bonowice 57A
435 mazowieckie legionowski Legionowo (gm. m.) 05-120 Legionowo Sobieskiego 16
437 wielkopolskie pleszewski Pleszew 63-300 Pleszew Kowalew, ul. Jarocińska 6
438 wielkopolskie grodziski Grodzisk Wielkopolski 62-065 Grodzisk Wielkopolski Rakoniewicka 33
440 warmińsko
-mazurskie
olsztyński Olsztynek 11-015 Olsztynek Ostródzka 11
441 opolskie Opole Opole (gm. m.) 45-071 Opole Armii Krajowej 19A
442 podkarpackie kolbuszowski Kolbuszowa 36-100 Kolbuszowa Tarnobrzeska 128
443 warmińsko
-mazurskie
olsztyński Biskupiec 11-300 Biskupiec Mickiewicza 4
444 warmińsko
-mazurskie
Olsztyn Olsztyn (gm. m.) 10-702 Olsztyn Warszawska 100
446 zachodniopomorskie goleniowski Goleniów 72-100 Goleniów Wolińska 2
447 podkarpackie Rzeszów Rzeszów (gm. m.) 35-205 Rzeszów Warszawska 75 a
448 podlaskie grajewski Grajewo (gm. m.) 19-200 Grajewo Ełcka 42
449 łódzkie Łódź Łódź (gm. m.) 91-614 Łódź Strykowska 38
451 opolskie strzelecki Strzelce Opolskie 47-100 Strzelce Opolskie Krakowska 52
455 dolnośląskie Wrocław Wrocław (gm. m.) 51-501 Wrocław Swojczycka 45
456 dolnośląskie Legnica Legnica (gm. m.) 59-220 Legnica Poznańska
457 dolnośląskie Wrocław Wrocław (gm. m.) 54-041 Wrocław Rawicka 2
459 łódzkie Łódź Łódź (gm. m.) 90-010 Łódź Tuwima 7
460 małopolskie Kraków Kraków (gm. m.) 31-940 Kraków os.Kolorowe 10A
461 łódzkie Skierniewice Skierniewice (gm. m.) 96-100 Skierniewice Widok 18
464 zachodniopomorskie pyrzycki Pyrzyce 74-200 Pyrzyce pl.Wolności
465 zachodniopomorskie myśliborski Dębno 74-400 Dębno Poprzeczna 4
466 zachodniopomorskie Szczecin Szczecin (gm. m.) 70-241 Szczecin Kopernika 19
467 zachodniopomorskie kamieński Dziwnów 72-420 Dziwnów Słowackiego 8E
470 warmińsko
-mazurskie
ełcki Ełk 19-300 Ełk Suwalska 75
471 podlaskie wysokomazowiecki Wysokie Mazowieckie (gm. m.) 18-200 Wysokie Mazowieckie 1 Maja 28
474 lubelskie Lublin Lublin (gm. m.) 20-612 Lublin Głęboka 32
475 podkarpackie lubaczowski Lubaczów (gm. m.) 37-600 Lubaczów Gen.Dąbka 130
476 podkarpackie przeworski Sieniawa 37-530 Sieniawa Wylewa 208 C
477 podkarpackie bieszczadzki Ustrzyki Dolne 38-700 Ustrzyki Dolne 1-go Maja 1
479 warmińsko
-mazurskie
Elbląg Elbląg (gm. m.) 82-300 Elbląg Tysiąclecia 2
480 pomorskie pucki Puck (gm. m.) 84-100 Puck Wejherowska 7
481 pomorskie tczewski Pelplin 83-130 Pelplin Plac Wolności 7
482 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 02-034 Warszawa Wawelska 3B
483 mazowieckie wołomiński Wołomin 05-200 Wołomin Geodetów 40
484 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 04-343 Warszawa Nasielska 1
487 łódzkie łódzki wschodni Rzgów 95-030 Stara Gadka Katowicka 22
488 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 03-563 Warszawa Trocka 2
489 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 02-943 Warszawa Limanowskiego 25
490 kujawsko-pomorskie Bydgoszcz Bydgoszcz (gm. m.) 85-429 Bydgoszcz Grunwaldzka 181
493 łódzkie sieradzki Sieradz (gm. m.) 98-200 Sieradz Polskiej Organizacji Wojskowej 98
494 małopolskie Kraków Kraków (gm. m.) 31-403 Kraków Kamienna 18
497 warmińsko
-mazurskie
iławski Lubawa (gm. m.) 14-260 Lubawa Olsztyńska 6
498 wielkopolskie Kalisz Kalisz (gm. m.) 62-800 Kalisz Legionów 49
500 lubuskie żagański Żagań (gm. m.) 68-100 Żagań Kopernika 25
503 śląskie Świętochłowice Świętochłowice (gm. m.) 41-600 Świętochłowice Wojska Polskiego 17
504 śląskie Częstochowa Częstochowa (gm. m.) 42-200 Częstochowa Warszawska 324/334
505 śląskie Bytom Bytom (gm. m.) 41-902 Bytom Kolejowa 20
506 podlaskie sokólski Sokółka 16-100 Sokółka Białostocka 129
507 podlaskie kolneński Kolno (gm. m.) 18-500 Kolno Wojska Polskiego
508 podlaskie zambrowski Zambrów (gm. m.) 18-300 Zambrów Ostrowska 31
509 śląskie Gliwice Gliwice (gm. m.) 44-100 Gliwice Toszecka 8
514 opolskie nyski Nysa 48-300 Nysa Otmuchowska 2
515 łódzkie łódzki wschodni Rzgów 95-030 Rzgów Katowicka 21
516 małopolskie brzeski Brzesko 32-851 Brzesko Jadowniki ,ul.Krakowska 5
517 małopolskie dąbrowski Dąbrowa Tarnowska 33-200 Dąbrowa Tarnowska Piłsudskiego 102A
518 śląskie cieszyński Istebna 43-470 Istebna Istebna 1325
521 łódzkie sieradzki Błaszki 98-235 Błaszki Pl.Niepodległości 1
522 wielkopolskie czarnkowsko-trzcianecki Wieleń 64-730 Wieleń Czarnkowska 20
525 podkarpackie niżański Nisko 37-400 Nisko Nowa 1
528 lubelskie świdnicki Piaski 21-050 Piaski Lubelska 130
529 lubelskie parczewski Parczew 21-200 Parczew 11-go Listopada 87
530 lubelskie opolski Opole Lubelskie 24-300 Opole Lubelskie Szkolna 9
531 małopolskie chrzanowski Trzebinia 32-540 Trzebinia Długa 37
532 dolnośląskie Wrocław Wrocław (gm. m.) 53-234 Wrocław Grabiszyńska 187
533 dolnośląskie Wrocław Wrocław (gm. m.) 50-303 Wrocław Jedności Narodowej 156
534 dolnośląskie Wrocław Wrocław (gm. m.) 54-154 Wrocław Lotnicza 11
535 dolnośląskie Wrocław Wrocław (gm. m.) 50-367 Wrocław Pasteura 20
536 dolnośląskie Wałbrzych Wałbrzych (gm. m.) 58-314 Wałbrzych Wieniawskiego 68
539 dolnośląskie ząbkowicki Ząbkowice Śląskie 57-200 Ząbkowice Śląskie Wrocławska 31
540 łódzkie Łódź Łódź (gm. m.) 93-272 Łódź Rydza Śmigłego 43
541 łódzkie Łódź Łódź (gm. m.) 91-222 Łódź Szczecińska 20
544 kujawsko-pomorskie Włocławek Włocławek (gm. m.) 87-800 Włocławek Toruńska 33
547 kujawsko-pomorskie nakielski Nakło nad Notecią 89-100 Nakło nad Notecią Nowa 16
548 pomorskie chojnicki Brusy 89-632 Brusy Gdańska 1B
549 łódzkie pabianicki Pabianice (gm. m.) 95-200 Pabianice Partyzancka 103
550 mazowieckie grójecki Nowe Miasto nad Pilicą 26-420 Nowe Miasto nad Pilicą Warszawska 18
551 łódzkie zgierski Ozorków (gm. m.) 95-035 Ozorków Zgierska 42
555 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 03-722 Warszawa Marcinkowskiego 6
556 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 01-044 Warszawa Spokojna 1
557 lubuskie żarski Żary (gm. m.) 68-200 Żary Podwale 18
559 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 02-617 Warszawa Malczewskiego 1
560 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 00-810 Warszawa Srebrna 9
561 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 03-742 Warszawa Markowska 15A
562 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 03-215 Warszawa Jagiellońska 86
563 mazowieckie ostrołęcki Kadzidło 07-420 Kadzidło Warszawska 1a
565 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 00-401 Warszawa Aleja 3 Maja 1A
567 mazowieckie nowodworski Nowy Dwór Mazowiecki (gm. m.) 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki Gen. Thome
568 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 00-844 Warszawa Grzybowska 74
569 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 01-242 Warszawa Al. Prymasa 1000-lecia 81
570 mazowieckie żyrardowski Żyrardów (gm. m.) 96-300 Żyrardów Mickiewicza 43
572 mazowieckie sochaczewski Rybno 96-514 Rybno Wężyki 58A
575 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 01-797 Warszawa Powązkowska 43
576 wielkopolskie poznański Kórnik 62-035 Kórnik Średzka 20
577 kujawsko-pomorskie Toruń Toruń (gm. m.) 87-100 Toruń Szosa Lubicka 55
578 małopolskie wielicki Wieliczka 32-020 Wieliczka Krakowska 4
579 małopolskie krakowski Skawina 32-050 Skawina Konopnickiej 12
580 małopolskie olkuski Bolesław 32-329 Bolesław Główna 67
581 małopolskie Kraków Kraków (gm. m.) 30-103 Kraków Włóczków 3
582 warmińsko
-mazurskie
Olsztyn Olsztyn (gm. m.) 10-175 Olsztyn Bałtycka 6
583 warmińsko
-mazurskie
Olsztyn Olsztyn (gm. m.) 10-305 Olsztyn Zientary-Malewskiej 23
587 wielkopolskie poznański Stęszew 62-060 Stęszew Bukowska 2
588 lubuskie strzelecko-drezdenecki Drezdenko 66-530 Drezdenko Niepodległości 24
589 lubuskie Zielona Góra Zielona Góra (gm. m.) 65-119 Zielona Góra Sulechowska
590 lubuskie wschowski Wschowa 67-400 Wschowa Daszyńskiego 41
592 lubuskie zielonogórski Sulechów 66-100 Sulechów Przyłączna 11b
594 łódzkie kutnowski Żychlin 99-320 Żychlin 3 Maja 13
596 łódzkie radomszczański Radomsko (gm. m.) 97-500 Radomsko Narutowicza 70
597 zachodniopomorskie Szczecin Szczecin (gm. m.) 70-383 Szczecin Mickiewicza 41A
599 wielkopolskie poznański Kostrzyn 62-025 Kostrzyn Kościuszki 24
600 wielkopolskie Poznań Poznań (gm. m.) 60-122 Poznań Zgoda 19
602 wielkopolskie poznański Murowana Goślina 62-095 Murowana Goślina Poznańska 63
603 wielkopolskie słupecki Słupca (gm. m.) 62-400 Słupca Warszawska 66c
605 podkarpackie mielecki Mielec (gm. m.) 39-300 Mielec Przemysłowa 59
608 opolskie strzelecki Strzelce Opolskie 47-100 Strzelce Opolskie Opolska 9
609 lubelskie bialski Janów Podlaski 21-505 Janów Podlaski Pl. Partyzantów 8
610 lubelskie bialski Międzyrzec Podlaski (gm. m.) 21-560 Międzyrzec Podlaski Staromiejska 22
613 mazowieckie zwoleński Zwoleń 26-700 Zwoleń Armii Krajowej 1
614 świętokrzyskie staszowski Staszów 28-200 Staszów Krakowska 43B
615 mazowieckie lipski Lipsko 27-300 Lipsko Czachowskiego 65
616 mazowieckie białobrzeski Białobrzegi 26-800 Białobrzegi Krakowska 88
620 zachodniopomorskie myśliborski Barlinek 74-320 Barlinek Gorzowska 10
621 zachodniopomorskie gryfiński Chojna 74-500 Chojna Jagiellońska 41
623 wielkopolskie złotowski Złotów (gm. m.) 77-400 Złotów Szpitalna 2
624 zachodniopomorskie świdwiński Świdwin (gm. m.) 78-300 Świdwin Szczecińska 30a
625 podkarpackie jarosławski Radymno (gm. m.) 37-550 Radymno Słowackiego 25
626 śląskie Gliwice Gliwice (gm. m.) 44-103 Gliwice Sikorskiego 115
627 opolskie Opole Opole (gm. m.) 45-037 Opole Batalionów Chłopskich 2
628 śląskie będziński Wojkowice (gm. m.) 42-580 Wojkowice Kasprowicza 12
630 śląskie kłobucki Kłobuck 42-100 Kłobuck Wieluńska 9
633 zachodniopomorskie Szczecin Szczecin (gm. m.) 71-521 Szczecin Kadłubka 19
634 podlaskie siemiatycki Siemiatycze (gm. m.) 17-300 Siemiatycze Białostocka 14
635 warmińsko
-mazurskie
olsztyński Barczewo 11-010 Barczewo Wojska Polskiego 40
636 dolnośląskie dzierżoniowski Dzierżoniów (gm. m.) 58-200 Dzierżoniów Bat. Chłopskich 108
638 małopolskie Tarnów Tarnów (gm. m.) 33-100 Tarnów Krakowska 270
639 małopolskie Kraków Kraków (gm. m.) 30-713 Kraków Nowohucka 71
641 małopolskie olkuski Wolbrom 32-340 Wolbrom Szosa Olkuska 11
642 podlaskie Suwałki Suwałki (gm. m.) 16-400 Suwałki Wojska Polskiego 35
643 opolskie opolski Łubniany 46-024 Jełowa Opolska 26
644 dolnośląskie wrocławski Kobierzyce 55-075 Bielany Wrocławskie Autostrada A-4
646 śląskie Jaworzno Jaworzno (gm. m.) 43-607 Jaworzno Trasa A -4
647 śląskie kłobucki Krzepice 42-160 Krzepice Kuźniczka 25
648 dolnośląskie Wrocław Wrocław (gm. m.) 54-424 Wrocław Muchoborska 9
650 pomorskie Gdynia Gdynia (gm. m.) 81-531 Gdynia Wielkopolska 239
651 kujawsko-pomorskie Bydgoszcz Bydgoszcz (gm. m.) 85-146 Bydgoszcz Kujawska 71
652 kujawsko-pomorskie Grudziądz Grudziądz (gm. m.) 86-300 Grudziądz Chełmińska 175
654 łódzkie opoczyński Drzewica 26-410 Drzewica Kolejowa 5
655 zachodniopomorskie Szczecin Szczecin (gm. m.) 71-524 Szczecin Piłsudskiego 6A
657 kujawsko-pomorskie Bydgoszcz Bydgoszcz (gm. m.) 85-674 Bydgoszcz Gdańska 240
658 zachodniopomorskie goleniowski Goleniów 72-100 Goleniów Przestrzenna 2
660 zachodniopomorskie łobeski Resko 72-315 Resko Wojska Polskiego 60
662 łódzkie Łódź Łódź (gm. m.) 94-104 Łódź Obywatelska 181B
663 łódzkie Łódź Łódź (gm. m.) 91-073 Łódź Legionów 123
665 wielkopolskie poznański Mosina 62-050 Mosina Mocka 3
666 wielkopolskie Konin Konin (gm. m.) 62-500 Konin Kolska 83
667 podkarpackie łańcucki Łańcut (gm. m.) 37-100 Łańcut Kościuszki 91
669 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 02-920 Warszawa Powsińska 14
670 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 01-304 Warszawa Połczyńska 119
674 mazowieckie pruszkowski Pruszków (gm. m.) 05-800 Pruszków Piastowska 4
675 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 02-020 Warszawa Daleka 5
676 mazowieckie płoński Płońsk (gm. m.) 09-100 Płońsk Warszawska 78A
677 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 03-828 Warszawa Chodakowska 35
679 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 01-941 Warszawa Marymoncka 127
680 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 03-955 Warszawa Wersalska 3
681 mazowieckie makowski Maków Mazowiecki (gm. m.) 06-200 Maków Mazowiecki Bazar 14
682 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 01-016 Warszawa Al. Solidarności 100
683 mazowieckie wołomiński Tłuszcz 05-240 Tłuszcz Batorego 4
684 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 01-401 Warszawa Górczewska 50/52
685 wielkopolskie szamotulski Wronki 64-510 Wronki Leśna 15
688 podlaskie hajnowski Hajnówka (gm. m.) 17-200 Hajnówka Sportowa 14
690 podlaskie bielski Bielsk Podlaski (gm. m.) 17-100 Bielsk Podlaski Brańska
691 podlaskie bielski Brańsk (gm. m.) 17-120 Brańsk Armii Krajowej 16B
692 podlaskie sejneński Sejny (gm. m.) 16-500 Sejny Konarskiego 18
693 podlaskie białostocki Łapy 18-100 Łapy Wł. Sikorskiego 60
694 podlaskie sokólski Dąbrowa Białostocka 16-200 Dąbrowa Białostocka Plac Kościuszki 15
695 podlaskie Białystok Białystok (gm. m.) 15-554 Białystok Baranowicka 44
696 podlaskie białostocki Zabłudów 16-060 Zabłudów Białostocka 59
698 świętokrzyskie opatowski Ożarów 27-530 Ożarów Sandomierska 6
699 świętokrzyskie staszowski Połaniec 28-230 Połaniec Wyzwolenia 1
701 mazowieckie piaseczyński Tarczyn 05-555 Tarczyn Ks. Czesława Oszkiela 15
702 mazowieckie żyrardowski Mszczonów 96-320 Mszczonów 3-go Maja 3
703 mazowieckie warszawski zachodni Błonie 05-870 Błonie Sochaczewska 33b
705 mazowieckie legionowski Jabłonna 05-110 Jabłonna Zegrzyńska 7A
707 mazowieckie grójecki Grójec 05-600 Grójec Mszczonowska 44
708 dolnośląskie świdnicki Żarów 58-130 Żarów Armii Krajowej 1
713 łódzkie zgierski Stryków 95-010 Stryków Brzezińska 6
714 łódzkie Łódź Łódź (gm. m.) 91-432 Łódź Wojska Polskiego 65
715 łódzkie wieruszowski Wieruszów 98-400 Wieruszów Warszawska 129K
716 łódzkie łódzki wschodni Koluszki 95-040 Koluszki Wigury 12
718 kujawsko-pomorskie inowrocławski Inowrocław (gm. m.) 88-100 Inowrocław Poznańska 137
719 kujawsko-pomorskie bydgoski Koronowo 86-010 Koronowo Szosa Kotomierska 11
721 pomorskie Gdynia Gdynia (gm. m.) 81-005 Gdynia Morska 495
723 małopolskie proszowicki Proszowice 32-100 Proszowice Krakowska 58
727 śląskie żywiecki Żywiec (gm. m.) 34-300 Żywiec Sienkiewicza 97
728 małopolskie nowotarski Czarny Dunajec 34-470 Czarny Dunajec Rynek
729 lubelskie Lublin Lublin (gm. m.) 20-147 Lublin Spółdzielczości Pracy 30
731 dolnośląskie świdnicki Świdnica (gm. m.) 58-100 Świdnica Szarych Szeregów 4
732 dolnośląskie lubański Lubań (gm. m.) 59-800 Lubań Jałowiec 49a
733 dolnośląskie zgorzelecki Zawidów (gm. m.) 59-970 Zawidów Zgorzelecka 53
734 dolnośląskie kłodzki Kudowa-Zdrój (gm. m.) 57-350 Kudowa-Zdrój Słone 133
735 dolnośląskie zgorzelecki Bogatynia 59-920 Bogatynia Daszyńskiego 24
736 dolnośląskie dzierżoniowski Łagiewniki 58-210 Łagiewniki Wrocławska 25
737 wielkopolskie krotoszyński Kobylin 63-740 Kobylin Kobylin Stary
738 wielkopolskie wrzesiński Pyzdry 62-310 Pyzdry Wrzesińska 43
740 wielkopolskie nowotomyski Lwówek 64-310 Lwówek Nowotomyska 32
741 wielkopolskie kościański Krzywiń 64-010 Krzywiń Kościańska 90
742 wielkopolskie ostrowski Odolanów 63-430 Odolanów Kaliska 89
746 śląskie Piekary Śląskie Piekary Śląskie (gm. m.) 41-940 Piekary Śląskie Bytomska 361
748 zachodniopomorskie gryfiński Stare Czarnowo 74-106 Stare Czarnowo Szczecińska 62
752 dolnośląskie kłodzki Kłodzko 57-300 Szalejów Dolny 121
754 opolskie kędzierzyńsko-kozielski Kędzierzyn-Koźle (gm. m.) 47-232 Kędzierzyn-Koźle Aleja Jana Pawła II
755 opolskie strzelecki Zawadzkie 47-120 Zawadzkie Opolska 59
757 podlaskie Białystok Białystok (gm. m.) 15-874 Białystok Dąbrowskiego 18A
758 mazowieckie szydłowiecki Szydłowiec 26-500 Szydłowiec Kościuszki 223
760 świętokrzyskie pińczowski Działoszyce 28-440 Dziekanowice 65
761 mazowieckie przasnyski Chorzele 06-330 Chorzele Grunwaldzka 21
762 świętokrzyskie Kielce Kielce (gm. m.) 25-801 Kielce Krakowska 289
763 kujawsko-pomorskie lipnowski Skępe 87-630 Skępe Warszawska 4
764 kujawsko-pomorskie golubsko-dobrzyński Golub-Dobrzyń (gm. m.) 87-400 Golub-Dobrzyń Piłsudskiego 15
765 pomorskie pucki Krokowa 84-110 Odargowo Morska 4
766 dolnośląskie oleśnicki Bierutów 56-420 Bierutów Wrocławska 68
767 świętokrzyskie konecki Stąporków 26-220 Stąporków Piłsudskiego 1
769 lubelskie janowski Janów Lubelski 23-300 Janów Lubelski Lubelska 72
770 pomorskie starogardzki Skarszewy 83-250 Skarszewy Kościerska 5
772 małopolskie nowosądecki Piwniczna-Zdrój 33-350 Piwniczna-Zdrój Krakowska
773 małopolskie oświęcimski Zator 32-640 Zator Krakowska 19
774 lubelskie świdnicki Świdnik (gm. m.) 21-040 Świdnik Lotników Polskich 60
775 łódzkie Łódź Łódź (gm. m.) 91-855 Łódź Łagiewnicka 63
776 wielkopolskie ostrzeszowski Grabów nad Prosną 63-520 Grabów nad Prosną Grabów Wójtostwo 23A
777 łódzkie rawski Rawa Mazowiecka (gm. m.) 96-200 Rawa Mazowiecka Katowicka 3
780 łódzkie Łódź Łódź (gm. m.) 93-172 Łódź Rzgowska 66A
781 wielkopolskie wrzesiński Miłosław 62-320 Miłosław Poznańska 8
782 śląskie Siemianowice Śląskie Siemianowice Śląskie (gm. m.) 41-100 Siemianowice Śląskie Katowicka 34
783 wielkopolskie krotoszyński Koźmin Wielkopolski 63-720 Koźmin Wielkopolski Krotoszyńska 13
786 dolnośląskie oleśnicki Międzybórz 56-513 Międzybórz Wrocławska 42
787 dolnośląskie Wrocław Wrocław (gm. m.) 50-221 Wrocław Plac Ks. Stanisława Staszica 6a
788 opolskie Opole Opole (gm. m.) 45-512 Opole Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 72
789 opolskie prudnicki Biała 48-210 Biała Prudnicka 37
790 zachodniopomorskie Szczecin Szczecin (gm. m.) 70-750 Szczecin Granitowa 47A
791 dolnośląskie oleśnicki Oleśnica (gm. m.) 56-400 Oleśnica Wrocławska 54
792 mazowieckie ostrołęcki Myszyniec 07-430 Myszyniec Plac Wolności 60A
793 lubelskie rycki Ryki 08-500 Ryki Warszawska 47A
795 mazowieckie nowodworski Nasielsk 05-190 Nasielsk Warszawska 15
796 mazowieckie otwocki Kołbiel 05-340 Kołbiel 1-go Maja 5
798 mazowieckie makowski Różan 06-230 Różan Warszawska 42
800 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 01-161 Warszawa Obozowa 14
801 świętokrzyskie kazimierski Kazimierza Wielka 28-500 Kazimierza Wielka Kolejowa 132
802 świętokrzyskie kielecki Łopuszno 26-070 Łopuszno Kielecka
803 podkarpackie stalowowolski Stalowa Wola (gm. m.) 37-450 Stalowa Wola Staszica 2 D 2
804 świętokrzyskie starachowicki Starachowice (gm. m.) 27-200 Starachowice Al. Niepodległości 5
805 świętokrzyskie ostrowiecki Ostrowiec Świętokrzyski (gm. m.) 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski Bałtowska
806 świętokrzyskie kielecki Bodzentyn 26-010 Bodzentyn Suchedniowska 73
808 łódzkie opoczyński Opoczno 26-300 Opoczno Kolberga 2
810 pomorskie pucki Władysławowo (gm. m.) 84-120 Władysławowo Gdańska 107
811 pomorskie nowodworski Stegna 82-103 Stegna Gdańska 9a
812 pomorskie tczewski Gniew 83-140 Gniew Ogrodowa 5
814 lubelskie biłgorajski Tarnogród 23-420 Tarnogród Biłgorajska 1
817 lubelskie puławski Kazimierz Dolny 24-120 Kazimierz Dolny Tyszkiewicza 29
820 podkarpackie Przemyśl Przemyśl (gm. m.) 37-700 Przemyśl Armii Krajowej 2
822 podkarpackie jarosławski Jarosław (gm. m.) 37-500 Jarosław Pełkińska 65
823 opolskie kędzierzyńsko-kozielski Kędzierzyn-Koźle (gm. m.) 47-220 Kędzierzyn-Koźle Kozielska 8a
825 opolskie nyski Nysa 48-300 Nysa Kraszewskiego 7
826 opolskie brzeski Lewin Brzeski 49-340 Lewin Brzeski Kościuszki 83
828 opolskie kluczborski Byczyna 46-220 Byczyna Kluczborska 12
831 kujawsko-pomorskie inowrocławski Inowrocław (gm. m.) 88-100 Inowrocław Andrzeja 9a
832 kujawsko-pomorskie tucholski Tuchola 89-500 Tuchola Chojnicka 75
833 kujawsko-pomorskie radziejowski Radziejów (gm. m.) 88-200 Radziejów Komunalna 21
836 kujawsko-pomorskie świecki Nowe 86-170 Nowe Bydgoska 29
837 kujawsko-pomorskie sępoleński Więcbork 89-410 Więcbork Gdańska 11
838 pomorskie chojnicki Chojnice (gm. m.) 89-600 Chojnice Gdańska 66
839 kujawsko-pomorskie świecki Świecie 86-101 Świecie Bydgoska 2c
840 kujawsko-pomorskie golubsko-dobrzyński Kowalewo Pomorskie 87-410 Szychowo Droga nr 15 53
841 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 03-335 Warszawa Syrokomli 4
843 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 02-676 Warszawa Postępu 16
845 mazowieckie mławski Strzegowo 06-445 Strzegowo Al. Wyzwolenia 1b
847 warmińsko
-mazurskie
działdowski Działdowo (gm. m.) 13-200 Działdowo Męczenników 1
850 mazowieckie węgrowski Łochów 07-130 Łochów Węgrowska 2A
853 śląskie cieszyński Strumień 43-246 Zbytków 1-go Maja 69
856 zachodniopomorskie Świnoujście Świnoujście (gm. m.) 72-600 Świnoujście Fińska
857 zachodniopomorskie łobeski Łobez 73-150 Łobez Przemysłowa 1
858 zachodniopomorskie Szczecin Szczecin (gm. m.) 71-730 Szczecin Strzałowska 49
859 zachodniopomorskie kamieński Golczewo 72-410 Golczewo Krótka 7
860 zachodniopomorskie stargardzki Suchań 73-132 Suchań Pomorska 22A
862 wielkopolskie pilski Piła (gm. m.) 64-920 Piła Niepodległości 47
865 wielkopolskie kępiński Bralin 63-640 Chojęcin-Szum Droga nr E8 7B
870 zachodniopomorskie koszaliński Bobolice 76-020 Bobolice Koszalińska 19b
871 małopolskie nowosądecki Łącko 33-390 Zabrzeż Zabrzeż 399
874 podlaskie wysokomazowiecki Ciechanowiec 18-230 Ciechanowiec Kościuszki 3
875 małopolskie nowotarski Rabka-Zdrój 34-700 Rabka-Zdrój Kilińskiego 31 A
876 dolnośląskie wrocławski Kobierzyce 55-075 Bielany Wrocławskie Autostrada A-4
877 dolnośląskie trzebnicki Żmigród 55-140 Żmigród Wrocławska 29
878 dolnośląskie polkowicki Chocianów 59-140 Chocianów Trzebnicka 2A
880 dolnośląskie lwówecki Gryfów Śląski 59-620 Gryfów Śląski Jeleniogórska
881 lubuskie krośnieński Gubin (gm. m.) 66-620 Gubin Wyspiańskiego 31
882 lubuskie gorzowski Kostrzyn nad Odrą (gm. m.) 66-470 Kostrzyn nad Odrą Gorzowska 2
885 lubuskie zielonogórski Nowogród Bobrzański 66-010 Nowogród Bobrzański H. Brodatego 4
886 łódzkie sieradzki Złoczew 98-270 Złoczew Lututowska 1
887 łódzkie tomaszowski Tomaszów Mazowiecki (gm. m.) 97-200 Tomaszów Mazowiecki Tamka 2
888 łódzkie tomaszowski Rokiciny 97-221 Rokiciny Reymonta 2
889 łódzkie poddębicki Uniejów 99-210 Uniejów Dąbska 47
893 warmińsko
-mazurskie
ostródzki Ostróda (gm. m.) 14-100 Ostróda Szosa Elbląska 12
895 warmińsko
-mazurskie
braniewski Braniewo (gm. m.) 14-500 Braniewo Elbląska 26
896 lubelskie rycki Dęblin (gm. m.) 08-530 Dęblin Wiślana 1
898 wielkopolskie średzki Środa Wielkopolska 63-000 Środa Wielkopolska Mieczysława Niedziałkowskiego 49
901 łódzkie zduńskowolski Szadek 98-240 Szadek Nowe Miasto 9
905 podlaskie grajewski Szczuczyn 19-230 Szczuczyn Łomżyńska bn
906 warmińsko
-mazurskie
ełcki Ełk 19-300 Ełk Kilińskiego 32
908 podlaskie Białystok Białystok (gm. m.) 15-111 Białystok 1000-Lecia PP 11A
910 wielkopolskie gnieźnieński Trzemeszno 62-240 Rudki 31
914 kujawsko-pomorskie Bydgoszcz Bydgoszcz (gm. m.) 85-140 Bydgoszcz Al. Jana Pawła II 131
915 pomorskie starogardzki Starogard Gdański (gm. m.) 83-200 Starogard Gdański Mickiewicza 11c
916 pomorskie starogardzki Skórcz (gm. m.) 83-220 Skórcz Pomorska 16
920 świętokrzyskie jędrzejowski Jędrzejów 28-300 Łączyn Łączyn 22
922 świętokrzyskie skarżyski Suchedniów 26-130 Suchedniów Kielecka 41A
924 małopolskie Kraków Kraków (gm. m.) 31-905 Kraków Wandy 30 a
927 małopolskie krakowski Krzeszowice 32-065 Krzeszowice Kościuszki 39
928 małopolskie nowotarski Nowy Targ (gm. m.) 34-400 Nowy Targ Szaflarska
930 zachodniopomorskie drawski Czaplinek 78-550 Czaplinek Drahimska 59
931 wielkopolskie złotowski Jastrowie 64-915 Jastrowie Gdańska 40 p
932 zachodniopomorskie wałecki Człopa 78-630 Człopa Zwycięstwa WP 40
933 zachodniopomorskie kołobrzeski Rymań 78-125 Rymań Koszalińska 42
934 lubelskie lubartowski Kock 21-150 Kock Piłsudskiego 19
937 lubelskie Biała Podlaska Biała Podlaska (gm. m.) 21-500 Biała Podlaska Janowska 73
939 warmińsko
-mazurskie
działdowski Lidzbark 13-230 Lidzbark 30A
940 warmińsko
-mazurskie
piski Ruciane-Nida 12-220 Ruciane-Nida Dworcowa 1
941 warmińsko
-mazurskie
nidzicki Nidzica 13-100 Nidzica Sienkiewicza 1
951 wielkopolskie czarnkowsko-trzcianecki Krzyż Wielkopolski 64-761 Krzyż Wielkopolski Zachodnia 26F
952 wielkopolskie chodzieski Margonin 64-830 Margonin Poznańska 35a
953 wielkopolskie międzychodzki Sieraków 64-410 Sieraków Okręg Międzychodzki 1
957 wielkopolskie śremski Książ Wielkopolski 63-130 Książ Wielkopolski Wichury 30
960 podkarpackie dębicki Brzostek 39-230 Zawadka Brzostecka 14A
966 śląskie gliwicki Knurów (gm. m.) 44-190 Knurów 1-go Maja 9
969 śląskie Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza (gm. m.) 42-520 Dąbrowa Górnicza Szosowa 1
971 zachodniopomorskie goleniowski Przybiernów 72-122 Babigoszcz Trasa A-3 22
973 zachodniopomorskie Szczecin Szczecin (gm. m.) 70-035 Szczecin Kolumba 50
975 zachodniopomorskie stargardzki Kobylanka 73-108 Morzyczyn Szczecińska 25
976 dolnośląskie trzebnicki Oborniki Śląskie 55-120 Oborniki Śląskie Piłsudskiego 17
977 dolnośląskie oławski Oława (gm. m.) 55-200 Oława Opolska 31
979 dolnośląskie Jelenia Góra Jelenia Góra (gm. m.) 58-514 Jelenia Góra Wrocławska 7
980 dolnośląskie wołowski Brzeg Dolny 56-120 Brzeg Dolny Dębowa 1
981 dolnośląskie lubiński Lubin (gm. m.) 59-300 Lubin Zielonogórska 3
982 dolnośląskie Legnica Legnica (gm. m.) 59-220 Legnica Chojnowska 154
983 dolnośląskie Wrocław Wrocław (gm. m.) 51-312 Wrocław B. Krzywoustego 177
984 dolnośląskie wrocławski Kąty Wrocławskie 55-080 Kąty Wrocławskie K. Norwida 10
987 lubuskie nowosolski Kożuchów 67-120 Kożuchów Nowosolska 4
988 lubuskie Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski (gm. m.) 66-400 Gorzów Wielkopolski Koniawska 24
990 lubuskie słubicki Ośno Lubuskie 69-220 Ośno Lubuskie 11 Listopada 23
991 mazowieckie miński Dobre 05-307 Dobre Gen. Jana Skrzyneckiego
992 mazowieckie płocki Gąbin 09-530 Gąbin Składkowskiego 18
993 mazowieckie Płock Płock (gm. m.) 09-402 Płock Piłsudskiego 2
995 mazowieckie miński Kałuszyn 05-310 Kałuszyn Warszawska 57
996 mazowieckie ostrowski Małkinia Górna 07-320 Małkinia Górna Nurska 148
998 mazowieckie grodziski Milanówek (gm. m.) 05-822 Milanówek Królewska 10
1000 mazowieckie pruszkowski Raszyn 05-090 Falenty Al. Krakowska 17
1001 śląskie kłobucki Panki 42-140 Panki Tysiąclecia 7
1002 śląskie Tychy Tychy (gm. m.) 43-100 Tychy Mikołowska 2
1005 śląskie mikołowski Mikołów (gm. m.) 43-197 Mikołów Gliwicka 254
1006 śląskie raciborski Krzyżanowice 47-460 Chałupki Bogumińska 7 A
1008 śląskie lubliniecki Herby 42-284 Herby Lubliniecka 61
1011 lubuskie wschowski Sława 67-410 Sława Wschowska 29
1012 lubuskie żarski Łęknica (gm. m.) 68-208 Łęknica 1-Maja 2b
1014 lubuskie świebodziński Świebodzin 66-200 Świebodzin Wojska Polskiego 8
1015 lubuskie nowosolski Nowa Sól (gm. m.) 67-100 Nowa Sól Wojska Polskiego 102B
1019 zachodniopomorskie drawski Kalisz Pomorski 78-540 Kalisz Pomorski Toruńska 8
1021 pomorskie człuchowski Czarne 77-330 Czarne Szczecinecka 2
1022 zachodniopomorskie kołobrzeski Kołobrzeg (gm. m.) 78-100 Kołobrzeg Koszalińska 48 B
1023 pomorskie słupski Kępice 77-230 Kępice Sikorskiego 9
1025 zachodniopomorskie białogardzki Tychowo 78-220 Tychowo Białogardzka 4
1026 zachodniopomorskie goleniowski Maszewo 72-130 Maszewo Stargardzka 1
1029 zachodniopomorskie łobeski Węgorzyno 73-155 Węgorzyno Podgórna 23C
1031 zachodniopomorskie gryficki Płoty 72-310 Płoty Wojska Polskiego 8
1033 zachodniopomorskie goleniowski Przybiernów 72-110 Przybiernów Bolesława Chrobrego 64 e
1034 zachodniopomorskie policki Kołbaskowo 72-001 Kołbaskowo
1035 zachodniopomorskie stargardzki Dobrzany 73-130 Dobrzany Stargardzka 22
1036 zachodniopomorskie kamieński Międzyzdroje 72-500 Międzyzdroje Niepodległości 37
1038 warmińsko
-mazurskie
węgorzewski Węgorzewo 11-600 Węgorzewo Generała Józefa Bema 13
1040 warmińsko
-mazurskie
ostródzki Dąbrówno 14-120 Dąbrówno Jabłonowo 5B
1045 warmińsko
-mazurskie
olsztyński Jeziorany 11-320 Jeziorany Kajki 61
1047 kujawsko-pomorskie żniński Janowiec Wielkopolski 88-430 Janowiec Wielkopolski Gnieźnieńska 24
1049 kujawsko-pomorskie radziejowski Piotrków Kujawski 88-230 Piotrków Kujawski Kaliska 32
1050 kujawsko-pomorskie inowrocławski Kruszwica 88-150 Kruszwica Kościuszki 32
1052 kujawsko-pomorskie świecki Świecie 86-111 Gruczno Trasa nr 5
1053 kujawsko-pomorskie nakielski Mrocza 89-115 Mrocza Nakielska 6A
1055 kujawsko-pomorskie chełmiński Unisław 86-260 Unisław Chełmińska 22A
1057 kujawsko-pomorskie Toruń Toruń (gm. m.) 87-100 Toruń Łódzka 83-85
1059 kujawsko-pomorskie żniński Łabiszyn 89-210 Łabiszyn Bydgoska 43
1062 kujawsko-pomorskie Grudziądz Grudziądz (gm. m.) 86-300 Grudziądz Paderewskiego 113
1063 kujawsko-pomorskie żniński Rogowo 88-420 Łaziska Łaziska 1A
1064 kujawsko-pomorskie brodnicki Jabłonowo Pomorskie 87-330 Jabłonowo Pomorskie Grudziądzka 32
1065 kujawsko-pomorskie żniński Barcin 88-190 Barcin Polna 1
1067 kujawsko-pomorskie brodnicki Brodnica (gm. m.) 87-300 Brodnica Sikorskiego
1068 kujawsko-pomorskie bydgoski Nowa Wieś Wielka 86-060 Januszkowo Januszkowo 25B
1069 kujawsko-pomorskie nakielski Sadki 89-110 Sadki Wyrzyska 103
1071 kujawsko-pomorskie Bydgoszcz Bydgoszcz (gm. m.) 85-790 Bydgoszcz Fordońska 419
1076 kujawsko-pomorskie włocławski Lubanie 87-732 Mikanowo Mikanowo 32A
1078 warmińsko
-mazurskie
piski Pisz 12-200 Pisz Warszawska 43
1080 warmińsko
-mazurskie
iławski Iława (gm. m.) 14-200 Iława Sienkiewicza 11
1084 warmińsko
-mazurskie
Olsztyn Olsztyn (gm. m.) 10-290 Olsztyn Wojska Polskiego 33a
1087 warmińsko
-mazurskie
Elbląg Elbląg (gm. m.) 82-300 Elbląg Nowodworska 45
1088 pomorskie malborski Malbork (gm. m.) 82-200 Malbork De Gaulle'a 72
1090 warmińsko
-mazurskie
szczycieński Szczytno (gm. m.) 12-100 Szczytno Pasymska 32
1092 dolnośląskie jeleniogórski Mysłakowice 58-533 Mysłakowice Woj. Polskiego 24A
1094 dolnośląskie wałbrzyski Głuszyca 58-340 Głuszyca Sienkiewicza 73B
1095 dolnośląskie wrocławski Kąty Wrocławskie 55-080 Gniechowice Kątecka 32A
1098 dolnośląskie lubiński Ścinawa 59-330 Ścinawa Wołowska 14
1099 dolnośląskie Jelenia Góra Jelenia Góra (gm. m.) 58-500 Jelenia Góra Wincentego Pola 4
1101 dolnośląskie wołowski Wińsko 56-160 Wińsko Szkolna 1
1102 dolnośląskie ząbkowicki Ziębice 57-220 Ziębice Wałowa 62
1104 dolnośląskie bolesławiecki Nowogrodziec 59-730 Nowogrodziec Lubańska 24
1105 dolnośląskie średzki Środa Śląska 55-300 Środa Śląska Wrocławska 88
1106 dolnośląskie Wrocław Wrocław (gm. m.) 50-203 Wrocław Ks. Witolda 55
1108 dolnośląskie Jelenia Góra Jelenia Góra (gm. m.) 58-560 Jelenia Góra Juliana Fałata 1b
1109 dolnośląskie kamiennogórski Lubawka 58-420 Lubawka Kamiennogórska 29
1110 dolnośląskie dzierżoniowski Dzierżoniów (gm. m.) 58-200 Dzierżoniów Wrocławska 57
1111 dolnośląskie Legnica Legnica (gm. m.) 59-220 Legnica Jaworzyńska 321
1114 lubuskie słubicki Cybinka 69-108 Cybinka Słubicka 54
1115 lubuskie żarski Lubsko 68-300 Lubsko Przemysłowa 125
1117 dolnośląskie wrocławski Siechnice 55-011 Siechnice Opolska 1C
1119 lubuskie gorzowski Bogdaniec 66-450 Bogdaniec Mickiewicza 23A
1120 lubuskie zielonogórski Zielona Góra 66-004 Racula Droga Krajowa A-3
1122 lubuskie Zielona Góra Zielona Góra (gm. m.) 65-077 Zielona Góra Wojska Polskiego 118
1125 lubuskie nowosolski Bytom Odrzański 67-115 Bytom Odrzański Kożuchowska 17
1132 podlaskie suwalski Filipów 16-424 Filipów Pl.Batorego 11B
1133 podlaskie moniecki Knyszyn 19-120 Knyszyn Tykocka 56
1139 podlaskie łomżyński Jedwabne 18-420 Jedwabne Przytulska 52
1143 wielkopolskie kaliski Koźminek 62-840 Koźminek Pl. Wolności 1
1147 wielkopolskie Poznań Poznań (gm. m.) 61-309 Poznań Bodawska 4
1149 wielkopolskie Poznań Poznań (gm. m.) 61-131 Poznań Zamenhofa 140
1150 wielkopolskie grodziski Rakoniewice 62-067 Rakoniewice Zamkowa 2
1152 wielkopolskie chodzieski Budzyń 64-840 Budzyń Leśna 16
1154 wielkopolskie wągrowiecki Skoki 62-085 Skoki Wągrowiecka 9
1156 wielkopolskie chodzieski Szamocin 64-820 Szamocin Margonińska 44
1157 wielkopolskie nowotomyski Opalenica 64-330 Opalenica Porażyn 70 a
1159 wielkopolskie Kalisz Kalisz (gm. m.) 62-800 Kalisz Łódzka 31
1160 kujawsko-pomorskie włocławski Izbica Kujawska 87-865 Izbica Kujawska Augustynowo 35b
1161 wielkopolskie Poznań Poznań (gm. m.) 61-055 Poznań Warszawska (wylot) 246
1162 świętokrzyskie opatowski Opatów 27-500 Opatów Kościuszki 37
1163 świętokrzyskie ostrowiecki Ostrowiec Świętokrzyski (gm. m.) 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski Mickiewicza 22A
1164 świętokrzyskie Kielce Kielce (gm. m.) 25-116 Kielce Ściegiennego 125
1165 mazowieckie Radom Radom (gm. m.) 26-600 Radom Słowackiego 132
1167 podkarpackie tarnobrzeski Gorzyce 39-432 Gorzyce Sandomierska 158
1168 świętokrzyskie buski Nowy Korczyn 28-136 Nowy Korczyn Stopnicka 27
1169 mazowieckie kozienicki Magnuszew 26-910 Magnuszew Żołnierzy I A W P 90
1170 podkarpackie stalowowolski Stalowa Wola (gm. m.) 37-450 Stalowa Wola Przemysłowa 2
1171 świętokrzyskie sandomierski Łoniów 27-670 Łoniów Łoniów 127
1172 pomorskie słupski Główczyce 76-220 Główczyce Słupska 1
1177 zachodniopomorskie szczecinecki Szczecinek (gm. m.) 78-400 Szczecinek Warcisława IV 7
1178 pomorskie lęborski Łeba (gm. m.) 84-360 Łeba Kościuszki 122
1181 pomorskie Słupsk Słupsk (gm. m.) 76-200 Słupsk Gdańska 18A
1183 pomorskie lęborski Lębork (gm. m.) 84-300 Lębork Długa 31A
1184 pomorskie gdański Trąbki Wielkie 83-034 Trąbki Wielkie Gdańska 22
1185 pomorskie wejherowski Wejherowo (gm. m.) 84-200 Wejherowo I Bryg. Panc. Woj. Polskiego 106
1187 pomorskie gdański Cedry Wielkie 83-011 Koszwały Gdańska 36
1197 pomorskie kartuski Sierakowice 83-340 Sierakowice Lęborska 29
1198 śląskie Katowice Katowice (gm. m.) 40-900 Katowice Al. Roździeńskiego 194
1203 opolskie kluczborski Wołczyn 46-250 Wołczyn Kluczborska 54
1204 opolskie nyski Korfantów 48-317 Korfantów Niemodlińska 3
1205 opolskie strzelecki Leśnica 47-150 Leśnica 1-go Maja 21
1206 opolskie prudnicki Głogówek 48-250 Głogówek Dworcowa
1207 dolnośląskie Wałbrzych Wałbrzych (gm. m.) 58-300 Wałbrzych 1 Maja 60
1208 dolnośląskie lubiński Lubin (gm. m.) 59-300 Lubin Zielonogórska 2
1209 dolnośląskie polkowicki Polkowice 59-100 Polkowice Kopalniana 6
1211 podkarpackie stalowowolski Stalowa Wola (gm. m.) 37-450 Stalowa Wola Komisji Edukacji Narodowej 16
1212 świętokrzyskie jędrzejowski Wodzisław 28-330 Wodzisław Łany 1
1214 świętokrzyskie jędrzejowski Sobków 28-305 Brzegi Sobków 41F
1215 mazowieckie przysuski Przysucha 26-400 Przysucha Radomska 31
1216 łódzkie opoczyński Paradyż 26-333 Paradyż Konecka 2
1218 łódzkie radomszczański Przedbórz 97-570 Przedbórz Leśna 8
1219 mazowieckie Radom Radom (gm. m.) 26-600 Radom Warszawska 17
1220 świętokrzyskie Kielce Kielce (gm. m.) 25-701 Kielce Krakowska 62
1223 warmińsko
-mazurskie
mrągowski Mrągowo (gm. m.) 11-700 Mrągowo Młodkowskiego 1
1226 łódzkie łęczycki Łęczyca (gm. m.) 99-100 Łęczyca Dworcowa 1
1228 łódzkie pabianicki Pabianice (gm. m.) 95-200 Pabianice Łaska 43/45
1229 łódzkie łaski Widawa 98-170 Widawa Rynek Kościuszki 1
1233 lubelskie krasnostawski Krasnystaw (gm. m.) 22-300 Krasnystaw Tuligłowy 168
1236 lubelskie lubelski Garbów 24-180 Garbów Krakowskie Przedmieście 2
1238 lubelskie łukowski Stoczek Łukowski (gm. m.) 21-450 Stoczek Łukowski Piłsudskiego 36
1239 lubelskie kraśnicki Kraśnik (gm. m.) 23-204 Kraśnik Urzędowska 561
1241 małopolskie gorlicki Ropa 38-312 Ropa Ropa
1243 podkarpackie lubaczowski Cieszanów 37-611 Cieszanów Kościuszki 83
1244 podkarpackie przemyski Dubiecko 37-750 Nienadowa 464A
1245 podkarpackie krośnieński Rymanów 38-480 Rymanów Sanocka 27A
1246 podkarpackie Rzeszów Rzeszów (gm. m.) 35-205 Rzeszów Warszawska 10
1248 podkarpackie krośnieński Dukla 38-450 Dukla Zboiska 99
1249 podkarpackie rzeszowski Tyczyn 36-020 Tyczyn Grunwaldzka 41
1251 dolnośląskie polkowicki Przemków 59-170 Przemków Głogowska 33 B
1254 lubuskie Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski (gm. m.) 66-400 Gorzów Wielkopolski 11 Listopada 148
1255 lubuskie słubicki Słubice 69-105 Świecko Przejście Graniczne 45
1256 zachodniopomorskie choszczeński Recz 73-210 Recz Podgórna 2
1258 małopolskie Kraków Kraków (gm. m.) 30-693 Kraków Łużycka 40
1260 śląskie żywiecki Jeleśnia 34-340 Jeleśnia Suska 38a
1261 łódzkie Łódź Łódź (gm. m.) 93-505 Łódź Cieszyńska 17
1265 łódzkie sieradzki Warta 98-290 Warta Kaliska 10
1266 łódzkie łęczycki Piątek 99-120 Piątek Rynek 1
1267 łódzkie zduńskowolski Zduńska Wola (gm. m.) 98-220 Zduńska Wola Łódzka 31
1268 łódzkie łowicki Łowicz 99-400 Jamno Łowicz - Łódź
1269 łódzkie piotrkowski Rozprza 97-340 Rozprza Piotrkowska 40B
1270 śląskie Chorzów Chorzów (gm. m.) 41-500 Chorzów Żołnierzy Września 6
1271 podkarpackie strzyżowski Strzyżów 38-100 Strzyżów Sobieskiego 1
1273 podkarpackie rzeszowski Krasne 36-007 Krasne 34
1274 podkarpackie sanocki Sanok (gm. m.) 38-500 Sanok Lipińskiego 211
1276 podkarpackie leżajski Leżajsk (gm. m.) 37-300 Leżajsk T.Michałka 61
1277 podkarpackie Tarnobrzeg Tarnobrzeg (gm. m.) 39-400 Tarnobrzeg Mickiewicza 76B
1280 podkarpackie Rzeszów Rzeszów (gm. m.) 35-213 Rzeszów Krakowska 291
1281 zachodniopomorskie Szczecin Szczecin (gm. m.) 71-047 Szczecin Hrubieszowska 57
1283 zachodniopomorskie stargardzki Stargard Szczeciński (gm. m.) 73-110 Stargard Bydgoska 97
1284 zachodniopomorskie Szczecin Szczecin (gm. m.) 70-830 Szczecin Goleniowska 99
1285 zachodniopomorskie Szczecin Szczecin (gm. m.) 71-004 Szczecin Profesora Ludwika Janiszewskiego 2A
1286 podkarpackie brzozowski Domaradz 36-230 Domaradz Domaradz 761B
1288 podkarpackie rzeszowski Dynów (gm. m.) 36-065 Dynów Grunwaldzka 63
1290 podkarpackie Rzeszów Rzeszów (gm. m.) 35-082 Rzeszów Podkarpacka 45
1291 podkarpackie stalowowolski Zaklików 37-470 Zaklików Lubelska 33A
1292 lubelskie Lublin Lublin (gm. m.) 20-325 Lublin Dr. Męcz. Majdanka 16
1293 lubelskie lubelski Jastków 23-145 Wysokie Lubelska 34
1295 lubelskie lubartowski Michów 21-140 Michów Partyzancka 61
1296 lubelskie Zamość Zamość (gm. m.) 22-400 Zamość Lubelska 101
1297 lubelskie opolski Józefów nad Wisłą 24-340 Józefów nad Wisłą Powstańców 23
1298 lubelskie biłgorajski Józefów 23-460 Józefów Armii Krajowej 3
1300 lubelskie Zamość Zamość (gm. m.) 22-400 Zamość Hrubieszowska 30B
1301 pomorskie bytowski Kołczygłowy 77-140 Kołczygłowy Słupska 66
1302 zachodniopomorskie koszaliński Sianów 76-004 Sianów Łubuszan 1
1304 wielkopolskie złotowski Krajenka 77-430 Krajenka Złotowska 48
1307 pomorskie słupski Kobylnica 76-251 Kobylnica Szczecińska 21
1308 zachodniopomorskie Koszalin Koszalin (gm. m.) 75-721 Koszalin Gnieźnieńska 34
1317 małopolskie tatrzański Zakopane (gm. m.) 34-500 Zakopane Na Ustupie 1b
1318 śląskie Bielsko-Biała Bielsko-Biała (gm. m.) 43-300 Bielsko-Biała Bystrzańska 96
1319 małopolskie Kraków Kraków (gm. m.) 31-462 Kraków Pilotów 4b
1322 opolskie opolski Niemodlin 49-100 Niemodlin Opolska 33
1323 opolskie Opole Opole (gm. m.) 45-837 Opole Wrocławska 135
1324 opolskie krapkowicki Krapkowice 47-300 Krapkowice Prudnicka
1325 opolskie opolski Popielów 46-090 Popielów Odrzańska 2
1327 wielkopolskie Poznań Poznań (gm. m.) 60-648 Poznań Piątkowska 68
1328 wielkopolskie Poznań Poznań (gm. m.) 61-055 Poznań Warszawska (wlot) 231
1329 wielkopolskie Leszno Leszno (gm. m.) 64-100 Leszno Aleje Marszałka J.Piłsudskiego 6
1330 wielkopolskie Konin Konin (gm. m.) 62-510 Konin Torowa 22
1331 mazowieckie garwoliński Garwolin (gm. m.) 08-400 Garwolin Kościuszki 64
1332 mazowieckie mławski Mława (gm. m.) 06-500 Mława Płocka 18/19
1333 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 01-991 Warszawa Heroldów 1
1334 mazowieckie płoński Raciąż (gm. m.) 09-140 Raciąż Płocka 91
1335 mazowieckie węgrowski Węgrów (gm. m.) 07-100 Węgrów Kościuszki 140
1336 mazowieckie warszawski zachodni Kampinos 05-085 Kampinos Kampinosa 42
1337 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 01-842 Warszawa Reymonta 40
1338 mazowieckie pułtuski Pułtusk 06-100 Pułtusk Warszawska 41
1339 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 02-675 Warszawa Wołoska 28
1340 mazowieckie siedlecki Siedlce 08-103 Stare Iganie Topolowa 6
1341 wielkopolskie pilski Piła (gm. m.) 64-920 Piła Dębiaki 7
1343 pomorskie człuchowski Rzeczenica 77-304 Rzeczenica Białobórska 26
1344 wielkopolskie pilski Łobżenica 89-310 Łobżenica Wyrzyska 32
1345 zachodniopomorskie koszaliński Polanów 76-010 Polanów Koszalińska
1351 łódzkie kutnowski Krośniewice 99-340 Krośniewice Poznańska 17
1352 łódzkie skierniewicki Kowiesy 96-111 Kowiesy Zawady (wieś) 45A
1353 łódzkie radomszczański Radomsko (gm. m.) 97-500 Radomsko Brzeźnicka 53
1355 łódzkie Łódź Łódź (gm. m.) 93-570 Łódź Al. Jana Pawła II 76
1359 łódzkie zgierski Zgierz (gm. m.) 95-100 Zgierz Długa 177
1362 wielkopolskie Konin Konin (gm. m.) 62-510 Konin Al. Jana Pawła II 1c
1363 wielkopolskie średzki Nowe Miasto nad Wartą 63-040 Nowe Miasto nad Wartą Poznańska 47
1364 wielkopolskie poznański Rokietnica 62-090 Rokietnica Szkolna 18
1365 wielkopolskie szamotulski Kaźmierz 64-530 Kaźmierz Topolowa 1
1366 wielkopolskie Poznań Poznań (gm. m.) 60-449 Poznań Wichrowa 1
1367 wielkopolskie gnieźnieński Gniezno (gm. m.) 62-200 Gniezno Poznańska 110
1368 wielkopolskie Poznań Poznań (gm. m.) 61-655 Poznań Murawa 1
1369 wielkopolskie pleszewski Chocz 63-313 Chocz Pleszewska 54
1373 wielkopolskie kaliski Brzeziny 62-874 Brzeziny Generała Zajączka 4
1376 małopolskie suski Sucha Beskidzka (gm. m.) 34-200 Sucha Beskidzka Wadowicka 2
1378 małopolskie Kraków Kraków (gm. m.) 30-150 Kraków Armii Krajowej 21a
1379 śląskie Bielsko-Biała Bielsko-Biała (gm. m.) 43-300 Bielsko-Biała Cieszyńska 491
1381 małopolskie Kraków Kraków (gm. m.) 30-206 Kraków Wioślarska 1
1383 małopolskie Nowy Sącz Nowy Sącz (gm. m.) 33-300 Nowy Sącz Nawojowska 99
1384 podkarpackie dębicki Dębica 39-200 Latoszyn Latoszyn 155B
1386 śląskie raciborski Racibórz (gm. m.) 47-400 Racibórz Rybnicka 59
1387 śląskie pszczyński Pszczyna 43-200 Pszczyna Górnośląska 42
1388 śląskie Częstochowa Częstochowa (gm. m.) 42-200 Częstochowa Św. Barbary 105
1390 śląskie Częstochowa Częstochowa (gm. m.) 42-200 Częstochowa Św. Rocha 215
1392 śląskie Sosnowiec Sosnowiec (gm. m.) 41-219 Sosnowiec 11 Listopada 112
1393 śląskie Gliwice Gliwice (gm. m.) 44-100 Gliwice Pszczyńska 318
1394 śląskie Ruda Śląska Ruda Śląska (gm. m.) 41-708 Ruda Śląska Asfaltowa 3
1396 łódzkie piotrkowski Sulejów 97-330 Sulejów Leśna 4
1397 łódzkie wieluński Wieluń 98-300 Wieluń Warszawska 61
1399 łódzkie wieruszowski Lututów 98-360 Lututów Ogrodowa 14
1400 łódzkie pajęczański Działoszyn 98-355 Działoszyn Piłsudskiego 75
1406 podkarpackie Tarnobrzeg Tarnobrzeg (gm. m.) 39-400 Tarnobrzeg Sikorskiego 1
1407 świętokrzyskie kielecki Nowa Słupia 26-006 Nowa Słupia Kielecka 43
1408 mazowieckie kozienicki Kozienice 26-900 Aleksandrówka Główna 14
1409 mazowieckie Radom Radom (gm. m.) 26-600 Radom Grzecznarowskiego 46
1410 świętokrzyskie Kielce Kielce (gm. m.) 25-425 Kielce Sandomierska 233
1411 świętokrzyskie jędrzejowski Nagłowice 28-362 Nagłowice Jędrzejowska 6
1412 świętokrzyskie Kielce Kielce (gm. m.) 25-665 Kielce Łódzka 266
1413 mazowieckie Radom Radom (gm. m.) 26-600 Radom Maratońska 57
1416 podlaskie Łomża Łomża (gm. m.) 18-400 Łomża Wojska Polskiego 179
1417 podlaskie wysokomazowiecki Czyżew 18-220 Czyżew Zambrowska 1
1419 podlaskie Białystok Białystok (gm. m.) 15-567 Białystok Ks.Suchowolca 12
1420 podlaskie białostocki Tykocin 16-073 Jeżewo Stare Szosa do Zambrowa droga S8 3
1422 podlaskie Białystok Białystok (gm. m.) 15-601 Białystok Kawaleryjska 27
1424 podlaskie białostocki Supraśl 16-030 Supraśl Białostocka 44
1426 małopolskie oświęcimski Oświęcim (gm. m.) 32-600 Oświęcim Chemików 18
1427 małopolskie Kraków Kraków (gm. m.) 30-836 Kraków Erazma Jerzmanowskiego 39
1428 małopolskie Nowy Sącz Nowy Sącz (gm. m.) 33-300 Nowy Sącz Krakowska 90
1430 małopolskie nowotarski Nowy Targ (gm. m.) 34-400 Nowy Targ os. Na Niwie
1436 lubelskie chełmski Chełm 22-100 Strupin Mały 78
1437 lubelskie Chełm Chełm (gm. m.) 22-100 Chełm Armii Krajowej 5
1438 lubelskie bialski Międzyrzec Podlaski (gm. m.) 21-350 Międzyrzec Podlaski Zaścianki 80
1441 lubelskie biłgorajski Biłgoraj (gm. m.) 23-400 Biłgoraj Janowska 9
1443 lubelskie Zamość Zamość (gm. m.) 22-400 Zamość Płoskie 13
1446 podkarpackie ropczycko-sędziszowski Sędziszów Małopolski 39-120 Sędziszów Małopolski Góra Ropczycka
1450 podkarpackie strzyżowski Frysztak 38-130 Frysztak Twierdza 242A
1452 podkarpackie sanocki Sanok (gm. m.) 38-500 Sanok Krakowska 198
1453 podkarpackie brzozowski Brzozów 36-200 Brzozów Rzeszowska 6
1454 podkarpackie Krosno Krosno (gm. m.) 38-400 Krosno Zręcińska 2
1456 zachodniopomorskie Szczecin Szczecin (gm. m.) 70-675 Szczecin Eskadrowa 1
1457 zachodniopomorskie Szczecin Szczecin (gm. m.) 71-177 Szczecin Witkiewicza 22
1458 zachodniopomorskie Szczecin Szczecin (gm. m.) 71-450 Szczecin Chopina 16
1459 zachodniopomorskie goleniowski Goleniów 72-123 Kliniska Wielkie Kolejowa 16
1461 zachodniopomorskie policki Kołbaskowo 72-001 Kołbaskowo 123
1462 zachodniopomorskie Szczecin Szczecin (gm. m.) 71-627 Szczecin 1 Maja 40
1466 wielkopolskie poznański Tarnowo Podgórne 62-081 Przeźmierowo Rynkowa 119
1467 wielkopolskie Poznań Poznań (gm. m.) 60-301 Poznań Jugosłowiańska 33a
1468 wielkopolskie krotoszyński Sulmierzyce (gm. m.) 63-750 Sulmierzyce Krotoszyńska 19
1469 wielkopolskie rawicki Miejska Górka 63-910 Miejska Górka Rawicka 1b
1470 wielkopolskie Poznań Poznań (gm. m.) 60-681 Poznań Stróźyńskiego 21 a
1473 wielkopolskie śremski Dolsk 63-140 Dolsk Św. Ducha 14
1478 śląskie Częstochowa Częstochowa (gm. m.) 42-200 Częstochowa Drogowców 23/25
1491 kujawsko-pomorskie mogileński Jeziora Wielkie 88-324 Jeziora Wielkie droga nr 25 202
1492 kujawsko-pomorskie grudziądzki Łasin 86-320 Łasin Grudziądzka 11
1493 kujawsko-pomorskie bydgoski Sicienko 86-014 Pawłówek Wspólna 35
1495 kujawsko-pomorskie Bydgoszcz Bydgoszcz (gm. m.) 85-438 Bydgoszcz Grunwaldzka 293
1496 kujawsko-pomorskie bydgoski Białe Błota 86-005 Kruszyn Krajeński Szosa Szubińska 25
1497 kujawsko-pomorskie Bydgoszcz Bydgoszcz (gm. m.) 85-028 Bydgoszcz Wyszyńskiego 29
1498 kujawsko-pomorskie Bydgoszcz Bydgoszcz (gm. m.) 85-792 Bydgoszcz Pelplińska 7
1499 lubelskie Lublin Lublin (gm. m.) 20-202 Lublin Mełgiewska 2E
1500 lubelskie bialski Wisznice 21-580 Wisznice Zawadzkiego
1505 lubelskie włodawski Włodawa (gm. m.) 22-200 Włodawa Lubelska 70
1507 mazowieckie łosicki Sarnaki 08-220 Sarnaki Kolejowa 69
1515 mazowieckie Siedlce Siedlce (gm. m.) 08-110 Siedlce Brzeska 1
1516 mazowieckie miński Mińsk Mazowiecki (gm. m.) 05-300 Mińsk Mazowiecki Warszawska 220
1518 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 00-608 Warszawa Al. Niepodległości 206
1519 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 02-758 Warszawa Środziemnomorska 65
1520 mazowieckie płoński Sochocin 09-110 Sochocin Ciechanowska
1521 dolnośląskie Wrocław Wrocław (gm. m.) 53-301 Wrocław Ślężna 129A
1522 dolnośląskie kłodzki Międzylesie 57-530 Międzylesie Warszawska 17
1523 dolnośląskie ząbkowicki Złoty Stok 57-250 Złoty Stok Sudecka 22
1525 dolnośląskie świdnicki Świebodzice (gm. m.) 58-160 Świebodzice Świdnicka 60
1526 wielkopolskie koniński Kleczew 62-540 Kleczew Al. 600-lecia 25
1528 wielkopolskie poznański Luboń (gm. m.) 62-031 Luboń Sobieskiego 25
1531 dolnośląskie oleśnicki Syców 56-500 Nowy Dwór Nowy Dwór 1E
1532 wielkopolskie ostrzeszowski Ostrzeszów 63-500 Ostrzeszów Al. Wojska Polskiego 62
1535 wielkopolskie wągrowiecki Mieścisko 62-290 Mieścisko Wągrowiecka 19
1536 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 01-315 Warszawa Lazurowa 40
1539 mazowieckie Ostrołęka Ostrołęka (gm. m.) 07-401 Ostrołęka Aleja Wojska Polskiego 7
1541 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 05-077 Warszawa Trakt Brzeski 110/114
1544 mazowieckie przasnyski Przasnysz (gm. m.) 06-300 Przasnysz Sierakowo 53
1545 mazowieckie garwoliński Wilga 08-470 Wilga Celejów 95
1555 lubuskie krośnieński Krosno Odrzańskie 66-600 Krosno Odrzańskie Szosa Poznańska 16A
1561 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 04-707 Warszawa Konopna 11
2709 lubelskie Lublin Lublin (gm. m.) 20-445 Lublin Zemborzycka 116b
2811 łódzkie Piotrków Trybunalski Piotrków Trybunalski (gm. m.) 97-300 Piotrków Trybunalski Żelazna 23
4001 małopolskie krakowski Zabierzów 32-084 Aleksandrowice 130
4002 małopolskie krakowski Liszki 32-084 Morawica Morawica 285, Trasa A4
4003 pomorskie Gdańsk Gdańsk (gm. m.) 80-309 Gdańsk Al. Grunwaldzka 341
4004 pomorskie gdański Pszczółki 83-032 Pszczółki Gdańska 32
4005 zachodniopomorskie szczecinecki Szczecinek (gm. m.) 78-400 Szczecinek brak
4007 śląskie częstochowski Poczesna 42-262 Poczesna Warszawska 10
4008 pomorskie malborski Malbork (gm. m.) 82-200 Malbork Grobelno 69
4009 warmińsko
-mazurskie
ostródzki Ostróda 14-100 Idzbark 108
4010 małopolskie Kraków Kraków (gm. m.) 30-418 Kraków Zakopiańska 58D
4011 dolnośląskie strzeliński Strzelin 57-100 Strzelin Jana Pawła II 27
4014 łódzkie Łódź Łódź (gm. m.) 91-041 Łódź Brzezińska 25
4015 kujawsko-pomorskie mogileński Mogilno 88-300 Mogilno Kościuszki 38 b
4016 kujawsko-pomorskie inowrocławski Gniewkowo 88-140 Gniewkowo Inowrocławska 4a
4017 wielkopolskie szamotulski Pniewy 62-045 Pniewy Jakubowska 36
4018 dolnośląskie Legnica Legnica (gm. m.) 59-220 Legnica Jaworzyńska 248
4019 mazowieckie Płock Płock (gm. m.) 09-409 Płock Wyszogrodzka 123
4020 mazowieckie Płock Płock (gm. m.) 09-400 Płock Łukasiewicza 15
4021 opolskie nyski Głuchołazy 48-340 Głuchołazy Grunwaldzka 7a
4022 śląskie Katowice Katowice (gm. m.) 40-847 Katowice Bocheńskiego 64
4023 zachodniopomorskie policki Dobra (Szczecińska) 72-002 Dołuje Lubieszyn 11b
4024 śląskie cieszyński Cieszyn (gm. m.) 43-400 Cieszyn Stawowa 58
4025 lubuskie Zielona Góra Zielona Góra (gm. m.) 65-077 Zielona Góra Osiedle Pomorskie 5G
4026 podlaskie moniecki Mońki 19-100 Mońki Białostocka 85B
4027 lubelskie hrubieszowski Hrubieszów (gm. m.) 22-500 Hrubieszów Wyzwolenia 54
4029 łódzkie zgierski Aleksandrów Łódzki 95-070 Aleksandrów Łódzki Konstantynowska 17
4030 łódzkie zgierski Głowno (gm. m.) 95-015 Głowno Łódzka 8
4031 śląskie Bielsko-Biała Bielsko-Biała (gm. m.) 43-300 Bielsko-Biała Żywiecka 88
4032 mazowieckie Płock Płock (gm. m.) 09-401 Płock Kolejowa 46
4033 mazowieckie gostyniński Gostynin (gm. m.) 09-500 Gostynin Płocka 44
4035 mazowieckie ciechanowski Glinojeck 06-450 Dreglin 39
4037 wielkopolskie koniński Rzgów 62-586 Rzgów Osiecza Pierwsza 41B
4038 wielkopolskie koniński Rzgów 62-586 Rzgów Osiecza Pierwsza 41C
4039 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 01-242 Warszawa Aleja Prymasa Tysiąclecia 52
4040 wielkopolskie Poznań Poznań (gm. m.) 61-144 Poznań Bolesława Krzywoustego 48
4041 wielkopolskie jarociński Jarocin 63-200 Jarocin Wojska Polskiego 135 A
4042 wielkopolskie wrzesiński Września 62-300 Września Wrocławska 41a
4043 wielkopolskie kolski Koło (gm. m.) 62-600 Koło Sienkiewicza 32
4044 wielkopolskie Kalisz Kalisz (gm. m.) 62-800 Kalisz Poznańska 99
4046 wielkopolskie Poznań Poznań (gm. m.) 61-013 Poznań Bałtycka 4a
4047 wielkopolskie czarnkowsko-trzcianecki Czarnków (gm. m.) 64-700 Czarnków Kościuszki 95
4048 lubelskie łukowski Łuków (gm. m.) 21-400 Łuków Siedlecka 21
4049 wielkopolskie Poznań Poznań (gm. m.) 60-406 Poznań Jana Henryka Dąbrowskiego 315
4050 wielkopolskie kępiński Kępno 63-600 Kępno Kwiatowa 20
4051 pomorskie człuchowski Człuchów (gm. m.) 77-300 Człuchów Szczecińska 46
4052 pomorskie Gdynia Gdynia (gm. m.) 81-005 Gdynia Kcyńska 25
4054 zachodniopomorskie sławieński Sławno (gm. m.) 76-100 Sławno Armii Krajowej 22
4055 pomorskie wejherowski Rumia (gm. m.) 84-230 Rumia Grunwaldzka 16B
4057 wielkopolskie poznański Kleszczewo 63-005 Tulce MOP A2
4058 wielkopolskie poznański Kleszczewo 63-005 Krzyżowniki MOP A2
4059 wielkopolskie szamotulski Duszniki 64-552 Sędziny Sędzinko MOP A2
4060 wielkopolskie szamotulski Duszniki 64-550 Zalesie MOP A2
4061 wielkopolskie poznański Swarzędz 62-020 Swarzędz Poznańska 4
4062 kujawsko-pomorskie toruński Obrowo 87-126 Obrowo Warszawska 5
4063 kujawsko-pomorskie świecki Świecie 86-100 Wiąg Wiąg 3A
4064 kujawsko-pomorskie inowrocławski Pakość 88-170 Rybitwy x 114
4065 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 02-495 Warszawa Traktorzystów 8
4066 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 02-149 Warszawa Hynka 2
4067 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 02-183 Warszawa Al. Krakowska 51
4068 mazowieckie piaseczyński Tarczyn 05-555 Tarczyn Al. Krakowska 25
4069 pomorskie wejherowski Rumia (gm. m.) 84-230 Rumia Dąbrowskiego 74
4070 warmińsko
-mazurskie
lidzbarski Lidzbark Warmiński (gm. m.) 11-100 Lidzbark Warmiński Kopernika 33A
4071 lubuskie sulęciński Sulęcin 69-200 Sulęcin Poznańska 1B
4072 pomorskie Gdańsk Gdańsk (gm. m.) 80-041 Gdańsk Świętokrzyska 2
4073 dolnośląskie lubiński Lubin (gm. m.) 59-300 Lubin Leśna 2
4074 opolskie kędzierzyńsko-kozielski Kędzierzyn-Koźle (gm. m.) 47-200 Kędzierzyn-Koźle Łukasiewicza 2
4075 wielkopolskie kolski Kłodawa 62-650 Kłodawa Kardynała Wyszyńskiego 94
4076 podlaskie bielski Bielsk Podlaski (gm. m.) 17-100 Bielsk Podlaski 3 Maja 24
4077 pomorskie Gdańsk Gdańsk (gm. m.) 80-044 Gdańsk Trakt Świętego Wojciecha 43/45
4078 wielkopolskie czarnkowsko-trzcianecki Trzcianka 64-980 Trzcianka Gen. Władysława Sikorskiego 76 A
4079 zachodniopomorskie białogardzki Białogard (gm. m.) 78-200 Białogard Szosa Połczyńska 1c
4080 śląskie Mysłowice Mysłowice (gm. m.) 41-400 Mysłowice Oswiecimska 50
4081 śląskie Ruda Śląska Ruda Śląska (gm. m.) 41-710 Ruda Śląska Katowicka 28
4082 śląskie Ruda Śląska Ruda Śląska (gm. m.) 41-707 Ruda Śląska Oświęcimska 138
4083 opolskie namysłowski Namysłów 46-100 Namysłów Bohaterów Warszawy 18
4085 śląskie wodzisławski Rydułtowy (gm. m.) 44-280 Rydułtowy Raciborska 186
4086 śląskie będziński Czeladź (gm. m.) 41-250 Czeladź Grodziecka 2
4087 śląskie Gliwice Gliwice (gm. m.) 44-100 Gliwice Pszczyńska 52
4089 śląskie będziński Siewierz 42-470 Siewierz Bytomska 67
4090 opolskie Opole Opole (gm. m.) 45-424 Opole Powstańców Warszawskich 10
4093 śląskie tarnogórski Zbrosławice 42-672 Wieszowa Bytomska 2
4094 świętokrzyskie staszowski Staszów 28-200 Staszów Opatowska 71 A
4099 warmińsko
-mazurskie
ostródzki Ostróda (gm. m.) 14-100 Ostróda Grunwaldzka 54
4100 wielkopolskie nowotomyski Zbąszyń 64-360 Zbąszyń Przysiółki 2
4102 dolnośląskie lubiński Lubin (gm. m.) 59-300 Lubin Hutnicza 12
4104 lubuskie żarski Lubsko 68-300 Lubsko Wrocławska 91
4107 dolnośląskie oławski Oława (gm. m.) 55-200 Oława Wiejska 1
4108 dolnośląskie Legnica Legnica (gm. m.) 59-220 Legnica Gwiezdna 10
4135 dolnośląskie dzierżoniowski Bielawa (gm. m.) 58-260 Bielawa Sikorskiego 21
4136 lubuskie gorzowski Deszczno 66-446 Karnin Lubuska 4
4137 wielkopolskie poznański Swarzędz 62-006 Kobylnica Poznańska 48
4138 lubuskie świebodziński Łagów 66-220 Poźrzadło 6D
4139 kujawsko-pomorskie nakielski Szubin 89-200 Szubin Jana Pawła II 44
4140 wielkopolskie wrzesiński Nekla 62-330 Zasutowo Kwiatowa 1
4141 wielkopolskie Poznań Poznań (gm. m.) 61-312 Poznań Krzywoustego 121
4142 wielkopolskie poznański Suchy Las 62-002 Suchy Las Obornicka 38
4143 wielkopolskie szamotulski Szamotuły 64-500 Szamotuły Bolesława Chrobrego 19
4144 łódzkie rawski Rawa Mazowiecka (gm. m.) 96-200 Rawa Mazowiecka Podlas 47a
4145 wielkopolskie Kalisz Kalisz (gm. m.) 62-800 Kalisz Wojska Polskiego 178
4146 pomorskie sztumski Sztum 82-400 Sztum Władysława Jagiełły 32
4147 podlaskie zambrowski Szumowo 18-305 Szumowo kpt. Antoniego Kozłowskiego 21A
4148 wielkopolskie leszczyński Rydzyna 64-130 Rydzyna Dąbcze 135
4149 opolskie oleski Praszka 46-320 Praszka Gorzowska 4a
4150 świętokrzyskie jędrzejowski Małogoszcz 28-366 Małogoszcz Warszawska 104
4151 kujawsko-pomorskie Bydgoszcz Bydgoszcz (gm. m.) 85-429 Bydgoszcz Grunwaldzka 142
4155 mazowieckie legionowski Nieporęt 05-126 Nieporęt Jana Kazimierza 1
4158 wielkopolskie gnieźnieński Witkowo 62-230 Witkowo Gnieźnieńska 28
4159 dolnośląskie milicki Milicz 56-300 Milicz Ks.Warysiaka 11
4160 dolnośląskie kłodzki Polanica-Zdrój (gm. m.) 57-320 Polanica-Zdrój Kłodzka 5
4163 warmińsko
-mazurskie
gołdapski Gołdap 19-500 Gołdap Warszawska 2
4164 zachodniopomorskie wałecki Wałcz (gm. m.) 78-600 Wałcz Budowlanych 1
4168 śląskie gliwicki Pyskowice (gm. m.) 44-120 Pyskowice Gliwicka 3
4171 łódzkie kutnowski Kutno (gm. m.) 99-300 Kutno Kosciuszki 56
4192 łódzkie pabianicki Konstantynów Łódzki (gm. m.) 95-050 Konstantynów Łódzki Łódzka 57
4193 opolskie krapkowicki Zdzieszowice 47-330 Zdzieszowice Kozielska 1
4194 dolnośląskie lubański Lubań (gm. m.) 59-800 Lubań Rybacka 32
4195 podkarpackie łańcucki Czarna 37-127 Krzemienica Krzemienica 968
4196 śląskie zawierciański Zawiercie (gm. m.) 42-431 Zawiercie Jurajska 164
4197 małopolskie krakowski Zabierzów 32-014 Brzezie DK E40 376
4199 podkarpackie krośnieński Dukla 38-454 Tylawa droga nr 9
4200 świętokrzyskie opatowski Lipnik 27-644 Kurów Kurów 109
4201 małopolskie Tarnów Tarnów (gm. m.) 33-100 Tarnów Mościckiego 166
4202 mazowieckie miński Dębe Wielkie 05-300 Choszczówka Stojecka Warszawska 19
4203 mazowieckie Płock Płock (gm. m.) 09-411 Płock Wyszogrodzka 150
4204 mazowieckie grodziski Grodzisk Mazowiecki 05-825 Grodzisk Mazowiecki Królewska 60A
4206 łódzkie sieradzki Brzeźnio 98-275 Dębołęka Tumidaj 34
4207 podkarpackie stalowowolski Zaleszany 37-464 Agatówka Centralna 38
4208 lubelskie tomaszowski Lubycza Królewska 22-680 Lubycza Królewska Adama Mickiewicza 29
4209 lubelskie zamojski Łabunie 22-437 Łabuńki Pierwsze Łabuńki Pierwsze 57
4210 lubelskie tomaszowski Tyszowce 22-630 Tyszowce Zamojska 115
4211 lubelskie hrubieszowski Werbkowice 22-550 Werbkowice Zamojska 13 A
4212 lubelskie łęczyński Ludwin 21-075 Dąbrowa 35 C
4213 lubelskie Lublin Lublin (gm. m.) 20-325 Lublin Męczenników Majdanka 74
4214 kujawsko-pomorskie świecki Dragacz 86-134 Dragacz Michale 113 B
4215 wielkopolskie kolski Kościelec 62-604 Kościelec Kolska 4
4216 wielkopolskie turecki Tuliszków 62-740 Krępa 59
4217 kujawsko-pomorskie Bydgoszcz Bydgoszcz (gm. m.) 85-674 Bydgoszcz Gdańska 252
4218 zachodniopomorskie świdwiński Świdwin (gm. m.) 78-300 Świdwin Spółdzielcza 2
4219 śląskie Sosnowiec Sosnowiec (gm. m.) 41-207 Sosnowiec Zuzanny 22
4220 podkarpackie kolbuszowski Kolbuszowa 36-145 Widełka
4221 śląskie zawierciański Szczekociny 42-445 Szczekociny Żeromskiego 116
4222 małopolskie myślenicki Sułkowice 32-440 Biertowice Biertowice 221
4223 małopolskie bocheński Bochnia 32-700 Gorzków DK 94
4224 podkarpackie Rzeszów Rzeszów (gm. m.) 35-233 Rzeszów Lubelska 46
4225 łódzkie pabianicki Pabianice (gm. m.) 95-200 Pabianice Kilińskiego 26
4226 lubelskie biłgorajski Tereszpol 23-407 Panasówka 16
4227 lubelskie lubelski Strzyżewice 24-150 Piotrowice
4228 lubelskie krasnostawski Krasnystaw 22-302 Siennica Nadolna Droga 812 49B
4229 lubelskie lubelski Jabłonna 23-114 Jabłonna Pierwsza
4230 lubelskie janowski Modliborzyce 23-310 Modliborzyce Piłsudskiego 115
4231 lubelskie lubelski Bychawa 23-100 Bychawa 11 Listopada 15
4232 mazowieckie Siedlce Siedlce (gm. m.) 08-100 Siedlce Brzeska 189
4233 lubelskie lubelski Niedrzwica Duża 24-220 Niedrzwica Kościelna Krakowska 46
4234 lubelskie lubelski Niemce 21-025 Zalesie Przemysłowa 4
4235 lubelskie lubelski Jastków 21-002 Jastków Warszawska 38 A
4236 lubelskie kraśnicki Kraśnik (gm. m.) 23-200 Kraśnik Urzędowska 44
4237 wielkopolskie ostrzeszowski Ostrzeszów 63-500 Niedźwiedź 6A
4239 wielkopolskie ostrowski Ostrów Wielkopolski (gm. m.) 63-400 Ostrów Wielkopolski Poznańska 76
4240 kujawsko-pomorskie Włocławek Włocławek (gm. m.) 87-805 Włocławek Toruńska 282
4241 mazowieckie Radom Radom (gm. m.) 26-612 Radom 1905 Roku 24
4242 warmińsko
-mazurskie
szczycieński Szczytno (gm. m.) 12-100 Szczytno Wielbarska 5
4243 mazowieckie sokołowski Sokołów Podlaski (gm. m.) 08-300 Sokołów Podlaski Węgrowska 6
4244 mazowieckie sierpecki Sierpc (gm. m.) 09-200 Sierpc Reymonta 76
4245 zachodniopomorskie gryfiński Widuchowa 74-120 Widuchowa Widuchówko 2
4246 wielkopolskie krotoszyński Zduny 63-760 Zduny Wrocławska 35
4247 zachodniopomorskie gryfiński Trzcińsko-Zdrój 74-510 Trzcińsko-Zdrój Dworcowa 20B
4248 lubuskie wschowski Szlichtyngowa 67-407 Szlichtyngowa Głogowska 52
4250 lubelskie świdnicki Świdnik (gm. m.) 21-040 Świdnik Kusocińskiego 4
4251 zachodniopomorskie łobeski Łobez 73-150 Łobez Waryńskiego 16
4252 zachodniopomorskie pyrzycki Pyrzyce 74-200 Pyrzyce Szczecińska 29
4253 lubuskie strzelecko-drezdenecki Dobiegniew 66-520 Dobiegniew Gorzowska 27
4254 lubelskie zamojski Zamość 22-400 Sitaniec Sitaniec Błonie 463A
4255 wielkopolskie pilski Piła (gm. m.) 64-920 Piła Al. Powstańców Wlkp. 102
4256 pomorskie Słupsk Słupsk (gm. m.) 76-200 Słupsk Szczecińska 59a
4257 pomorskie Słupsk Słupsk (gm. m.) 76-200 Słupsk Garncarska 19
4259 zachodniopomorskie policki Police 72-010 Police Piłsudskiego 58
4262 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 05-077 Warszawa Trakt Brzeski 41
4263 śląskie będziński Będzin (gm. m.) 42-500 Będzin Czeladzka 39
4264 opolskie krapkowicki Krapkowice 47-303 Krapkowice 3-go Maja 34
4265 śląskie bielski Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice-Dziedzice Asnyka 42
4266 opolskie brzeski Brzeg (gm. m.) 49-300 Brzeg Łokietka 4
4267 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 04-116 Warszawa Filomatów 6
4268 podkarpackie Rzeszów Rzeszów (gm. m.) 35-105 Rzeszów Przemysłowa 5
4269 zachodniopomorskie Koszalin Koszalin (gm. m.) 75-235 Koszalin Morska 150A
4271 kujawsko-pomorskie Toruń Toruń (gm. m.) 87-100 Toruń Polna 10
4272 dolnośląskie Wałbrzych Wałbrzych (gm. m.) 58-304 Wałbrzych Wysockiego 43
4273 mazowieckie wołomiński Zielonka (gm. m.) 05-220 Zielonka Poniatowskiego 44
4275 dolnośląskie jaworski Bolków 59-420 Bolków Wysokogórska 12
4277 dolnośląskie oleśnicki Oleśnica 56-400 Smardzów Smardzów 30A
4282 zachodniopomorskie koszaliński Będzino 76-037 Będzino 87
4283 zachodniopomorskie Koszalin Koszalin (gm. m.) 75-342 Koszalin Władysława IV 135
4286 zachodniopomorskie Koszalin Koszalin (gm. m.) 75-423 Koszalin Młyńska 46
4287 małopolskie wielicki Niepołomice 32-005 Niepołomice Brzeska 16
4288 małopolskie Kraków Kraków (gm. m.) 31-261 Kraków Wybickiego 3E
4291 mazowieckie Radom Radom (gm. m.) 26-613 Radom Wojska Polskiego 120
4293 łódzkie pabianicki Lutomiersk 95-083 Lutomiersk 3-go Maja 38
4297 lubuskie Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski (gm. m.) 66-400 Gorzów Wielkopolski Podmiejska 15 a
4298 zachodniopomorskie Koszalin Koszalin (gm. m.) 75-211 Koszalin Bohaterów Warszawy 25
4301 mazowieckie ostrowski Ostrów Mazowiecka (gm. m.) 07-300 Ostrów Mazowiecka Lubiejewska 143
4302 zachodniopomorskie koszaliński Świeszyno 76-024 Konikowo 80C
4304 śląskie kłobucki Kłobuck 42-100 Lgota Częstochowska 90
4305 warmińsko
-mazurskie
bartoszycki Bartoszyce (gm. m.) 11-200 Bartoszyce Kętrzyńska 37A
4306 śląskie pszczyński Pawłowice 43-250 Pawłowice Wodzisławska 74
4307 dolnośląskie zgorzelecki Zgorzelec 59-900 Łagów Górna 1
4308 śląskie Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój (gm. m.) 44-335 Jastrzębie-Zdrój Al.Piłsudskiego 66
4311 zachodniopomorskie koszaliński Manowo 76-015 Kliszno
4313 pomorskie bytowski Bytów 77-100 Bytów Lęborska 37
4317 wielkopolskie średzki Środa Wielkopolska 63-000 Środa Wielkopolska Kilińskiego 47
4318 dolnośląskie Jelenia Góra Jelenia Góra (gm. m.) 58-560 Jelenia Góra Wolności 233
4319 mazowieckie mławski Mława (gm. m.) 06-500 Mława Grzebskiego 10
4320 wielkopolskie międzychodzki Międzychód 64-400 Międzychód Poznańska 3
4321 świętokrzyskie kielecki Chmielnik 26-020 Chmielnik Kielecka 51
4322 świętokrzyskie pińczowski Pińczów 28-400 Pińczów Batalionów Chłopskich 175
4323 warmińsko
-mazurskie
Elbląg Elbląg (gm. m.) 82-300 Elbląg Królewiecka 144
4324 opolskie nyski Paczków 48-370 Paczków Wojska Polskiego 49
4325 warmińsko
-mazurskie
olsztyński Dobre Miasto 11-040 Dobre Miasto Olsztyńska 21a
4326 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 01-922 Warszawa Conrada 1
4327 mazowieckie otwocki Józefów (gm. m.) 05-420 Józefów Piłsudskiego
4328 mazowieckie otwocki Otwock (gm. m.) 05-400 Otwock Kołłątaja 61
4330 mazowieckie otwocki Wiązowna 05-408 Wola Ducka Trakt Lubelski 28
4331 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 04-601 Warszawa Wydawnicza 72
4332 łódzkie bełchatowski Bełchatów (gm. m.) 97-400 Bełchatów Armii Krajowej 6
4333 podlaskie Białystok Białystok (gm. m.) 15-807 Białystok Jesionowa 1
4334 warmińsko
-mazurskie
Olsztyn Olsztyn (gm. m.) 10-416 Olsztyn Towarowa 17A
4335 śląskie tarnogórski Miasteczko Śląskie (gm. m.) 42-610 Miasteczko Śląskie Gałczyńskiego
4338 warmińsko
-mazurskie
Olsztyn Olsztyn (gm. m.) 10-421 Olsztyn Lubelska 22
4339 podlaskie zambrowski Zambrów (gm. m.) 18-300 Zambrów Białostocka 10
4340 lubelskie Lublin Lublin (gm. m.) 20-469 Lublin Wrotkowska 4
4341 lubelskie Lublin Lublin (gm. m.) 20-401 Lublin Krochmalna 51
4342 świętokrzyskie jędrzejowski Jędrzejów 28-300 Jędrzejów Pińczowska 30
4343 świętokrzyskie sandomierski Zawichost 27-630 Zawichost Trójca 56
4346 łódzkie pabianicki Pabianice (gm. m.) 95-200 Pabianice Rzgowska 276
4347 kujawsko-pomorskie aleksandrowski Ciechocinek (gm. m.) 87-720 Ciechocinek Kopernika 56
4348 mazowieckie wołomiński Zielonka (gm. m.) 05-220 Zielonka Poniatowskiego 95
4349 dolnośląskie oleśnicki Twardogóra 56-416 Twardogóra Wielkopolska 58
4350 śląskie Jaworzno Jaworzno (gm. m.) 43-600 Jaworzno Krakowska 12
4351 kujawsko-pomorskie mogileński Mogilno 88-300 Mogilno Witosa 6a
4352 wielkopolskie koniński Ślesin 62-561 Ślesin Kleczewska 33
4353 mazowieckie Płock Płock (gm. m.) 09-411 Płock Chemików 7
4354 podkarpackie Krosno Krosno (gm. m.) 38-400 Krosno Bursaki 29
4355 podkarpackie Tarnobrzeg Tarnobrzeg (gm. m.) 39-400 Tarnobrzeg Kwiatkowskiego 1A
4356 małopolskie Kraków Kraków (gm. m.) 31-445 Kraków Mogilska 122
4357 mazowieckie płocki Bodzanów 09-470 Nowy Reczyn 16
4358 wielkopolskie kościański Kościan (gm. m.) 64-000 Kościan Północna 56
4359 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 04-790 Warszawa Trakt Lubelski 154
4361 małopolskie Nowy Sącz Nowy Sącz (gm. m.) 33-300 Nowy Sącz Wiśniowieckiego 129
4362 mazowieckie żyrardowski Wiskitki 96-315 Wiskitki Guzów 10A
4363 lubelskie lubelski Niemce 21-003 Ciecierzyn Elizówka 65
4366 śląskie bieruńsko-lędziński Imielin (gm. m.) 41-407 Imielin Imielińska/Nowozachęty
4369 opolskie Opole Opole (gm. m.) 45-960 Opole Wrocławska 400
4373 łódzkie bełchatowski Bełchatów (gm. m.) 97-400 Bełchatów Włókniarzy 1
4374 śląskie Tychy Tychy (gm. m.) 43-100 Tychy Oświęcimska 4
4375 dolnośląskie bolesławiecki Bolesławiec 59-700 Łąka Łąka 28A
4376 mazowieckie ostrowski Ostrów Mazowiecka 07-300 Prosienica Prosienica S8
4377 mazowieckie ciechanowski Ciechanów (gm. m.) 06-400 Ciechanów Płocka 35
4378 podkarpackie jarosławski Jarosław (gm. m.) 37-500 Jarosław Pruchnicka 5
4379 opolskie strzelecki Leśnica 47-154 Góra Świętej Anny Autostrada A4
4380 opolskie strzelecki Leśnica 47-154 Wysoka Autostrada A4
4381 łódzkie zgierski Parzęczew 95-045 Parzęczew Stary Chrząstów 17
4382 łódzkie zgierski Parzęczew 95-045 Parzęczew Stary Chrząstów 18
4383 małopolskie Kraków Kraków (gm. m.) 31-807 Kraków os. Strusia 24
4388 dolnośląskie bolesławiecki Bolesławiec (gm. m.) 59-700 Bolesławiec MOP III A4
4389 dolnośląskie wrocławski Sobótka 55-050 Sobótka Wrocławska 21
4390 lubuskie słubicki Słubice 69-100 Słubice Autostrada A2, MOP II Gnilec
4391 lubuskie słubicki Słubice 69-100 Słubice Sosna A2
4392 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 02-159 Warszawa Jamesa Gordona Bennetta 2A
4393 pomorskie Gdańsk Gdańsk (gm. m.) 80-298 Gdańsk Słowackiego 198
4394 warmińsko
-mazurskie
ostródzki Małdyty 14-330 Małdyty Sople, droga S7, kierunek Warszawa 29A
4395 warmińsko
-mazurskie
ostródzki Małdyty 14-330 Małdyty Sople, droga S7, kierunek Gdańsk 22A
4397 kujawsko-pomorskie Bydgoszcz Bydgoszcz (gm. m.) 85-894 Bydgoszcz Nowotoruńska 26
4398 wielkopolskie Leszno Leszno (gm. m.) 64-100 Leszno Obrońców Lwowa 18
4399 dolnośląskie wrocławski Kąty Wrocławskie 55-080 Kąty Wrocławskie 1 Maja 90
4400 podlaskie Łomża Łomża (gm. m.) 18-400 Łomża Zawadzka 40
4401 kujawsko-pomorskie nakielski Nakło nad Notecią 89-100 Nakło nad Notecią Poznańska 7
4402 mazowieckie grodziski Baranów 96-314 Baranów MOP Baranów Południe A2
4403 mazowieckie grodziski Baranów 96-314 Baranów MOP Baranów Północ A2
4404 kujawsko-pomorskie aleksandrowski Aleksandrów Kujawski 87-700 Otłoczyn Autostrada A1
4405 kujawsko-pomorskie włocławski Brześć Kujawski 87-880 Brześć Kujawski Wieniec, ul. KS. Romana Jałocho 40
4406 łódzkie łódzki wschodni Brójce 95-006 Giemzów 59
4407 łódzkie Łódź Łódź (gm. m.) 93-635 Łódź Kamieńca Podolskiego 10
4408 śląskie tarnogórski Zbrosławice 42-672 Wieszowa A1
4409 śląskie tarnogórski Zbrosławice 42-672 Wieszowa Autostrada A1
4410 podkarpackie łańcucki Czarna 37-127 Krzemienica 382 A
4411 zachodniopomorskie myśliborski Myślibórz 74-300 Myślibórz Piłsudskiego 1
4412 lubelskie Lublin Lublin (gm. m.) 20-121 Lublin Al. Tysiąclecia 31
4413 pomorskie Gdańsk Gdańsk (gm. m.) 80-394 Gdańsk Kołobrzeska 28A
4414 mazowieckie żyrardowski Żyrardów (gm. m.) 96-300 Żyrardów Skrowaczewskiego 58a-d
4415 wielkopolskie wągrowiecki Wągrowiec (gm. m.) 62-100 Wągrowiec 11 Listopada 30
4416 dolnośląskie Wrocław Wrocław (gm. m.) 51-130 Wrocław Żmigrodzka 145
4417 pomorskie kwidzyński Kwidzyn (gm. m.) 82-500 Kwidzyn Mostowa 1
4418 lubuskie międzyrzecki Przytoczna 66-340 Wierzbno Wierzbno 44a
4419 dolnośląskie wrocławski Długołęka 55-095 Mirków Łosice 30
4420 świętokrzyskie skarżyski Łączna 26-140 Łączna Występa 63 63
4421 wielkopolskie pilski Wyrzysk 89-300 Wyrzysk Bydgoska 40
4422 śląskie rybnicki Czerwionka-Leszczyny 44-230 Stanowice Żorska 2c
4423 warmińsko
-mazurskie
mrągowski Mikołajki 11-730 Mikołajki Prawdowo 8
4424 warmińsko
-mazurskie
olsztyński Gietrzwałd 11-036 Gietrzwałd Olsztyńska 71
4425 warmińsko
-mazurskie
Olsztyn Olsztyn (gm. m.) 10-088 Olsztyn Aleja Gen. Władysława Sikorskiego 21
4426 pomorskie kwidzyński Prabuty 82-550 Prabuty Jagiełły 3
4427 pomorskie gdański Pruszcz Gdański 83-010 Straszyn Starogardzka 9
4428 lubuskie sulęciński Torzym 66-235 Torzym Sulęcińska
4429 lubuskie zielonogórski Babimost 66-110 Babimost Kargowska
4430 warmińsko
-mazurskie
mrągowski Mrągowo (gm. m.) 11-700 Mrągowo Olsztyńska 15
4431 śląskie Ruda Śląska Ruda Śląska (gm. m.) 41-700 Ruda Śląska Zabrzańska 27
4432 zachodniopomorskie szczecinecki Biały Bór 78-425 Biały Bór Kwiatowa 1
4433 pomorskie gdański Kolbudy 80-180 Kowale Glazurowa 2
4434 lubuskie żarski Żary 68-200 Drozdów DK 27
4435 wielkopolskie poznański Komorniki 62-064 Plewiska Kolejowa 43
4436 podlaskie suwalski Raczki 16-420 Rudniki Droga S61 Raczki-Suwałki
4437 podlaskie kolneński Stawiski 18-520 Stawiski Plac Wolności b/n
4438 podlaskie Białystok Białystok (gm. m.) 15-397 Białystok Kopernika 60
4439 śląskie wodzisławski Mszana 44-325 Mszana Wodzisławska 97
4440 małopolskie tatrzański Zakopane (gm. m.) 34-500 Zakopane Krzeptówki Potok 13
4441 łódzkie łaski Łask 98-100 Sięganów Sięganów
4442 mazowieckie pruszkowski Pruszków (gm. m.) 05-800 Pruszków Bohaterów Warszawy 7
4443 śląskie Świętochłowice Świętochłowice (gm. m.) 41-600 Świętochłowice Drogowa Trasa Średnicowa 9
4444 świętokrzyskie Kielce Kielce (gm. m.) 25-636 Kielce Szajnowicza Iwanowa 22
4445 dolnośląskie świdnicki Świdnica 58-100 Słotwina Słotwina 62 X
4446 podlaskie Białystok Białystok (gm. m.) 15-691 Białystok Generała Stanisława Maczka 47
4447 lubelskie Zamość Zamość (gm. m.) 22-400 Zamość Sadowa 8b
4448 mazowieckie pruszkowski Michałowice 05-806 Pęcice Parkowa 49
4449 kujawsko-pomorskie Bydgoszcz Bydgoszcz (gm. m.) 85-358 Bydgoszcz Nakielska 86
4450 pomorskie Gdańsk Gdańsk (gm. m.) 80-298 Gdańsk Budowlanych 61
4451 śląskie Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza (gm. m.) 41-300 Dąbrowa Górnicza Katowicka 30
4452 mazowieckie warszawski zachodni Izabelin 05-080 Mościska Estrady 13A
4453 podkarpackie jarosławski Jarosław (gm. m.) 37-500 Jarosław Sanowa 14
4454 lubuskie Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski (gm. m.) 66-400 Gorzów Wielkopolski Złotego Smoka 1
4455 kujawsko-pomorskie Toruń Toruń (gm. m.) 87-100 Toruń Szosa Bydgoska 98 b
4456 mazowieckie grodziski Grodzisk Mazowiecki 05-825 Książenice Mazowiecka/Korzenna
4457 śląskie Katowice Katowice (gm. m.) 40-724 Katowice Piotrowicka 92
4458 mazowieckie białobrzeski Białobrzegi 26-800 Sucha Radomska 18
4459 łódzkie Łódź Łódź (gm. m.) 92-412 Łódź Rokicińska 142
4460 zachodniopomorskie kołobrzeski Kołobrzeg (gm. m.) 78-100 Kołobrzeg Toruńska 1
4461 warmińsko
-mazurskie
ostródzki Morąg 14-300 Morąg Pomorska 48
4462 małopolskie suski Jordanów (gm. m.) 34-240 Jordanów Słowackiego
4463 lubelskie kraśnicki Annopol 23-235 Annopol Lubelska
4464 mazowieckie otwocki Otwock (gm. m.) 05-400 Otwock Poniatowskiego 14
4465 pomorskie kartuski Somonino 83-312 Egiertowo 56
4466 wielkopolskie poznański Pobiedziska 62-010 Pobiedziska Kostrzyńska 43
4467 lubelskie łęczyński Łęczna 21-010 Łęczna aleja Jana Pawła II 107
4468 mazowieckie piaseczyński Piaseczno 05-500 Piaseczno Okulickiego 20
4470 pomorskie Gdańsk Gdańsk (gm. m.) 80-298 Gdańsk Kartuska 502
4472 kujawsko-pomorskie świecki Świecie 86-100 Morsk Morsk 25
4473 podkarpackie dębicki Pilzno 39-220 Pilzno Legionów 48
4474 śląskie Sosnowiec Sosnowiec (gm. m.) 41-208 Sosnowiec Logistyczna
4475 śląskie Tychy Tychy (gm. m.) 43-100 Tychy Fabryczna 3A
4476 lubuskie zielonogórski Kargowa 66-120 Kargowa Zielonogorska 1
4477 wielkopolskie poznański Dopiewo 62-069 Dąbrówka Poznańska 31
4478 wielkopolskie gnieźnieński Gniezno (gm. m.) 62-200 Gniezno Gdańska 92A
4479 małopolskie tarnowski Wierzchosławice 33-122 Wierzchosławice Wierzchosławice 852
4480 małopolskie wadowicki Wadowice 34-100 Wadowice Batorego 20
4481 mazowieckie Ostrołęka Ostrołęka (gm. m.) 07-410 Ostrołęka Goworowska 39
4482 śląskie Bielsko-Biała Bielsko-Biała (gm. m.) 43-300 Bielsko-Biała Warszawska 32
4483 warmińsko
-mazurskie
ełcki Ełk 19-300 Ełk Generała Władysława Sikorskiego 16B
4484 kujawsko-pomorskie Toruń Toruń (gm. m.) 87-100 Toruń Marii Skłodowskiej-Curie 88
4485 kujawsko-pomorskie mogileński Strzelno 88-320 Busewo Busewo 11
4486 wielkopolskie Poznań Poznań (gm. m.) 60-219 Poznań Hetmańska 82
4487 śląskie bielski Buczkowice 43-374 Buczkowice Bielska 1145
4488 wielkopolskie koniński Stare Miasto 62-571 Stare Miasto Rychwalska 66
4489 śląskie Jaworzno Jaworzno (gm. m.) 43-600 Jaworzno Wojska Polskiego 2i
4490 mazowieckie pruszkowski Pruszków (gm. m.) 05-800 Pruszków Przejazdowa 5
4491 mazowieckie Siedlce Siedlce (gm. m.) 08-110 Siedlce Partyzantów 14
4492 śląskie Piekary Śląskie Piekary Śląskie (gm. m.) 41-940 Piekary Śląskie Karola Miarki 13D
4493 małopolskie krakowski Skawina 32-050 Skawina Adama Mickiewicza 19B
4494 mazowieckie Ostrołęka Ostrołęka (gm. m.) 07-410 Ostrołęka Stacha Konwy 3
4495 lubelskie janowski Godziszów 23-302 Zdziłowice Zdziłowice Trzecie 118
4502 podkarpackie Rzeszów Rzeszów (gm. m.) 35-111 Rzeszów Wyspiańskiego 26
4503 małopolskie tarnowski Gromnik 33-180 Gromnik Krynicka 51
4506 pomorskie Gdańsk Gdańsk (gm. m.) 80-175 Gdańsk Gronostajowa 1
4508 wielkopolskie Konin Konin (gm. m.) 62-500 Konin Zagórowska 16K
4900 warmińsko
-mazurskie
giżycki Giżycko (gm. m.) 11-500 Giżycko Nadbrzeżna 15
4901 warmińsko
-mazurskie
węgorzewski Węgorzewo 11-620 Sztynort
4902 warmińsko
-mazurskie
węgorzewski Węgorzewo 11-600 Węgorzewo Braci Ejsmontów 3
4903 warmińsko
-mazurskie
giżycki Giżycko 11-500 Piękna Góra SAILOR
4905 warmińsko
-mazurskie
mrągowski Mikołajki 11-730 Mikołajki Promenada
4906 pomorskie pucki Puck (gm. m.) 84-100 Puck Lipowa 3c
4908 mazowieckie legionowski Nieporęt 05-126 Nieporęt Wojska Polskiego 3
6302 mazowieckie Warszawa Warszawa (gm. m.) 00-401 Warszawa Aleja 3 Maja 1A
6305 wielkopolskie Poznań Poznań (gm. m.) 61-023 Poznań Średzka 10/12
6306 wielkopolskie Poznań Poznań (gm. m.) 61-023 Poznań Średzka 10/12
6307 wielkopolskie poznański Kleszczewo 63-005 Tulce MOP A2
6308 wielkopolskie szamotulski Duszniki 64-550 Zalesie MOP A2
6309 wielkopolskie koniński Rzgów 62-586 Rzgów Osiecza Pierwsza 41B