PALIWA

PALIWA

Każdy klient kupujący paliwa ORLENU zyskuje gwarancję, że zaopatruje się w produkt najwyższej jakości. Wysiłek inwestycyjny Koncernu sprawia, że benzyny bezołowiowe oraz oleje napędowe odpowiadają w pełni wymaganiom europejskim, a w odniesieniu do niektórych parametrów nawet je przewyższają. Ponadto ORLEN - jako pierwszy producent w Polsce - zaczął zabezpieczać swoje produkty przed skażeniem mikrobiologicznym.
Oleje

OLEJE

W ofercie PKN ORLEN znajduje się szeroka gama olejów silnikowych, wśród których warto wymienić przede wszystkim linię Platinum MaxExpert 5W-30 – są to nowoczesne w pełni syntetyczne oleje silnikowe spełniające wymagania wiodących producentów samochodów osobowych. Warto zwrócić uwagę na oleje Platinum Classic dla samochodów osobowych i dostawczych: w pełni syntetyczny Platinum Classic Synthetic 5W-40, półsyntetyczny Platinum Classic Semisynthetic 10W-40 i mineralny Platinum Classic Mineral 15W-40. Uzupełnieniem szerokiej oferty są specjalistyczne produkty przygotowane z myślą o pojazdach zasilanych gazem LPG oraz olejem napędowym. Jest to między innymi olej Platinum Classic Gas Semisynthetic 10W-40, a dla nowoczesnych silników wysokoprężnych przygotowano specjalny, syntetyczny olej Platinum Classic Synthetic Diesel 5W-40. Dla pojazdów o większym obciążeniu rekomendujemy mineralne oleje Platinum Ultor.

Dla mniej wymagających pojazdów posiadamy bogatą gamę olejów z segmentu ekonomicznego pod marką ORLEN Oil, które zaspokajają potrzeby klientów w zakresie samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz sprzętu ogrodniczego.

Stop Cafe BISTRO

Stop Cafe

W Stop Cafe podajemy wyjątkową kawę. Jest tworzona na bazie unikalnej mieszanki ziaren, opracowanej dla Państwa przez specjalistów firmy szczycącej się ponad 200-letnią tradycją w komponowaniu i paleniu najwyższej jakości kawy. Sekretem naszej kawy są najwyższej jakości Arabiki z Ameryki Środkowej i Afryki, które w połączeniu z niewielką ilością Robusty dają głęboki słodki aromat i aksamitną "creme", typową dla wspaniałego Espresso.

Stop Cafe BISTRO

Wyśmienita kawa i nie tylko... Nasze gorące kanapki podajemy prosto z pieca. Ich wyśmienity smak to zasługa najlepszych składników, skomponowanych specjalnie dla Ciebie! Skuś się na świeże i chrupiące panini, tosty oraz zapiekanki. Są dokładnie takie jak lubisz!

Sklepy

Sklepy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy szeroki wybór słodkich i słonych przekąsek najpopularniejszych i najbardziej lubianych produktów w Polsce, zaś szeroka gama alkoholi i napojów zaspokoi każde pragnienie. Standardem jest również codzienna gazeta. Kształtując naszą ofertę pamiętamy także o artykułach pierwszej potrzeby dla Panów i Pań oraz o produktach pielęgnacyjnych i eksploatacyjnych dla samochodu. Bogata oferta zabawek zainteresuje wszystkich najmłodszych i stanowi doskonałe rozwiązanie na prezent „w ostatniej chwili”. Szeroki wybór filmów i muzyki uprzyjemni domowy wieczór lub wspólną drogę.
Myjnie

Myjnie

Kierowcom odwiedzającym stacje ORLEN koncern proponuje usługę mycia pojazdów w oparciu o nowoczesny sprzęt (myjnie automatyczne, ręczne oraz myjnie przeznaczone dla aut ciężarowych) i atestowane produkty wysokiej jakości, neutralne dla środowiska i przyjazne dla samochodu.

Klienci mogą wybierać między czterema programami mycia, korzystać z konkurencyjnych cen na stacjach ORLEN i - dodatkowo - zbierać punkty VITAY!

Meeting Point

 

Meeting Point to nowoczesne miejsce stworzone w celu spełnienia najwyższych motoryzacyjnych oczekiwań i wymagań estetycznych. Można zorganizować w nim spotkanie biznesowe, zjeść lunch i odpocząć. Doskonałe wyposażenie zapewnia dostęp do prasy ekonomicznej, telewizyjnych programów informacyjnych oraz darmowej sieci WiFi.
^ Zwiń ^